Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek az orvosi vizsgál...

Nagyon félek az orvosi vizsgálat előtt, és már teljesen kikészít ez a bizonytalanság. Terhes vagyok vagy csak meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Januárban kimaradt a menstruációm és elég erősen produkáltam a terhességi tüneteket feltehetően az állandó aggódás és idegesség miatt. órákig olvasgattam ezt a fórumot és még számos más internetes oldalt, hogy előrébb juthassak valamivel. hiába vártam, hogy megjöjjön folyton nézegettem amikor azt éreztem, hogy na most jött meg és csalódottan vettem észre, hogy nem még most sem. minél több tünetről olvastam annál több jelentkezett nálam. viszont egyvalami az állandó volt, a haspuffadás és egyre jobban kerekedik a pocakom viszont azt vettem észre, hogy a hasam térfogata folyamatosan változik. reggel sokkal kisebb a hasam majd napközben újra felpuffad és kicsit keményebb. a folyásom szintén változik. hol sárgás színű, hol fehérebb, hol színtelen ... mindig más. 5 nap múlva kellene megjönnie ebben a hónapban és ma éreztem a petefészkemnél ilyen nyomás szerű fájdalmat mint mensi alatt kb. a derekam is fájdogál meg néha hányinger ... de nagyon ritkán.eléggé fáradt vagyok és lehangolt ... méregettem a hőmet de most este felé 36,3 volt és ez elég alacsony. a mellbimból viszont folyadék jön... nem tudom ez mit jelenthet. egyik pillanatban majd megsülök a következőben pedig majd megfagyok. volt 2 negatív tesztem az elmaradt mensi után 2héttel. mire gondoltok? elnézést, hogy ilyen hosszan írtam de nem akartam kihagyni semmit! (dokitól csak hétfőre kaptam időpontot az pedig még messze van :()
2009. febr. 2. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem menis előtt szokott ilyen megfagyok s melegme van érzésem lenni....sztem hormonális neked...ha baba akkor meg későbbi beágyazódás...nekem is volt h 43 napra jött meg...sajna kiszámíthatatlanok ezek
2009. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valami jön a melledből az nem épp jó jel...

Az lehet valami hormonzavar is,sajna!

De én azért szoritok,hogy babás légy!!!

2009. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!