Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás a 10 dpon-n utalhat...

Derékfájás a 10 dpon-n utalhat terhességre? További -lehetséges- tüneteim.

Figyelt kérdés

...hogy szúrnak, és viszketnek a melleim, napok óta csípkedő érzést érzek a méhemben, mától pedig menszisen fáj is (pedig csak 4-5 nap múlva nem várom). Állandóan álmos vagyok, pedig annyit alszom, mint egy mormota, és párszor a fejem is fájt, egyik nap meg kis híján elájultam. A hőm 37 felett van, és az orrom tövében meg a hajtövemnél "grízes", pattis lett az arcom. Ja,és kétcsikos lett a reggeli ovutesztem.


Persze ezek mindegyikét tudnám mással is magyarázni (ha akarnám:P), de a derákfájás, meg a fejfájás/ájulásérzés az, ami még sose volt! Derekam utoljára a kisfiammal terhesen fájt, de akkor már a súlytól, ez meg olyan érzés most, mintha a méhemben lévő menszis fájdalom sugározna oda.

Terhesség elején volt ilyesmi valakinek? Bocsi, hogy hosszú voltam:P.


2011. jan. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, reggel már csinálhatnál egy terhes tesztet, lehet hogy már halványan látszana.:)
2011. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam 10-es érzékenységűt, és halvány ugyan, de pozitív:D!
2011. jan. 19. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö.hasonlo scipöben vagyunk,minde szempontbol...bár én tegnap +..
2011. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én már 12 hetes elmúltam,de a derékfájás nekem is megvolt a 10. dpon. Én 4 nap késés után teszteltem pozitivat:)

Gratulálok!!!!!!

2011. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi.bár én még a nemvárt elött vagyok...kicsit ilyesztö igy.....lehet hogy igy már nem is ok a dolog,mármint a pozi teszt??
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D! Még mindig fáj néha, de most már az állandó méhfájdalom a jellemzőbb.


Kedves Utolsó! Ezt nem értem, mi ne lenne rendben? Én is csak két nap múlva várom, attól még a pozitív pozitív;). Persze én is félek, mert még megjöhet, de nyugi, nem fog! Most terhes vagy és punktum:D:D:D.

2011. jan. 19. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
ez komoly,kedves kérdezö??csak mert olyanokat olvastam ost itt a neten,hogy sirok...de tényleg...
2011. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!