Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zafír barátcserjét merjem...

Zafír barátcserjét merjem szedni vagy ne, ki szedi hosszabb ideje?

Figyelt kérdés

Zafír barátcserjét szeretnék szedni, mert babát szeretnék, de nem valami bizalomgerjesztő a külseje:S meg hogy nincs bevizsgálva, nemtom mennyire lehet káros a szervezetemre:S


Válasszam inkább a premenst? de nem a premenstruációs szindrómára szedném, az meg arra való.

Már teljesen tanácstalan vagyok:(


2011. jan. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először én is bizonytalan voltam vele szemben, de végül is megpróbálkoztam vele. Nem is bántam meg, hiszen a következő hónapban terhes lettem!


12hk

2011. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megpróbálkozok vele, végül is nem kellene, hogy okozzon valamiféle mellékhatást, és illegálisan nem is árusíthatnák.

Köszönöm, és boldog babavárást kívánok:)

2011. jan. 18. 18:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy te miért szedted?
2011. jan. 18. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is babát szerettem volna és nem volt rendszeres a menstruációm. Miután abbahagytam a fog.gátlót 75-80 naposak lettek a ciklusaim, így meg szinte lehetetlen volt a peteérés. Aztán elkezdtem szedni a tabit és rögtön teherbe is estem :D

2011. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt kezdtem el szedni (kb amikor az eszembe jutott), rögtön terhes lettem :)


6+3 km

2011. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kismamáknak! Én 4 hónapig szedtem,de semmit nem használt.49-52 napos ciklusom volt tőle.
2011. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!