Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát várok vagy csak a...

Babát várok vagy csak a hormonok játszanak velem? Decemberben hagytam abba a tabit, meg is jött normálisan. Most jan.20-ra vártam de azóta semmi.

Figyelt kérdés

Fájnak a mellbombóim nem lehet hozzájuk érni,érdekesen fáj a hasam allja,fáj a derekam szédülök két napja és pattanásos lettem. Még nem mertem tesztet csinálni mert már rengeteget csalódtunk. Hétvégén szeretnénk csinállni egyet.

Szerintetek mi ez.???


2009. febr. 2. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyan ezek a tüneteim vannak.És nekem még soha nem fájt a mellbimbóm, pláne nem ennyire.Ennek ellenére ma megjött két napos késéssel.Nagyon bíztam benne, hogy terhes vok.Nekem is ezek a tüneteim voltak(vannak) a pattanásokon kívül.Én is azt tanácsolom, h. még ma tesztelj, azaz most és írd meg nekünk az eredményt.Szurkolok neked!
2009. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is nagyon dukkolok és remélem babid lesz és sztem sem várj 7végéig hanem csinálj minél hamarabb mondjuk ma egyet:-)

Várjuk az eredményt

2009. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha decemberben hagytad abba a tabi szedését és február van akkor még csak egy kis jó indulattal is 2 hónapja nem szeded akkor hogy csalódhattál már rengeteget????

És mi újság azokkal akik hosszú évek óta nem tudnak teherbe esni.......

2009. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 3 év és 2 vetélés után 30.-31-ére nem vártam,és nem is jött:D

Tünet?!Nem sok,de annyi igen,hogy a melleim irtóra feszülnek,és a melltartót majd szétdurrantják,a mellbimbóim duzzadtak és sötétebbek(ezt a párom vette észre:) ),feszül a hasam,pattanásos vagyok és bágyadt egész nap.Valamint ezt nem pont tünetnek fogom fel,mivel a párom középső fia vasárnap hányt,de ma reggel én is üdvözöltem a "kis rókákat".:)

Mivel 3 év alatt több mint 50 teszten vagyok túl,én ezért várok hétvégéig,hogy 95%-os legyen.

Szorítok Nektek is.Elza

2009. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Azért csalódtunk rengeteget mert több mint egy évig próbálkoztunk és nem jött a baba. Utánna sajnos kirúgtak a munkahelyemről és úgy döntöttünk hogy pont akkor nem kellene jönni-e ezért kezdtem el szedni tabit. És most azért szeretnék babát mert úgy állunk megint anyagilag hogy be tudjuk vállalni.
2009. febr. 2. 19:36
 16/16 anonim ***** válasza:

szia.

Jó tanács nem lehurrogás!!!!

Ha anno sem jött egy évig a babid és most sem jön én akkor a te helyedben orvoshoz fordulnék minél előbb , mert nincs mire várni , de kívánom hogy legyen úgy ahogy te szeretnéd!!!

2009. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!