Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a hirtelen jött...

Mit jelent a hirtelen jött erőteljes szúrás odalent jobb oldalt egy pontban mensi előtt pár nappal?

Figyelt kérdés
Tegnap este hirtelen kb. 2-szer egymás után erőteljes szúrást éreztem az alhasam alatt (puncim környékén) jobb oldalt egy pontban! Olyan hirtelen jött az egész és annyira erőteljesen, hogy nem tudtam nem észrevenni...de amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is múlt (pár másodperc volt). Majd aztán közvetlenül ezután szintén jobb oldalt enyhe nyillalásokat éreztem a derekam táján, de hamar elmúlt. Még nem volt ilyen és nem tudom mitől lehetett ez...még kb. 5 napig van a mensimig. A hőm 37 fok napok óta...Ez a szúrás jelezheti a beágyazódást esetleg? Vagy mensi előtt ilyen előfordulhat, ami most velem történt?
2011. jan. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is szokott ilyen szúrós érzésem lenni, de sajnos eddig még mindig megjött a menstruációm,sőt menstruáció előtt még a hőmérsékletem is magasabb 36,9-37,2.Viszont az első babámnál ugyanezek az érzések voltak és terhességet jelentett.
2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Ezek szerint bármi lehet még! Tegnap este szintén jelentkezett ez az éles szúrásos dolog! Nem értem miért...csak azért nem értem, mert nekem ilyen még sose volt...

A hőm viszont már nem 37, hanem csökkent 36,8-ra... :(

Néha pici barna maszatolást észlelek...tuti meg fog jönni. :(

Viszont ez néha előforduló barna maszat se szokott lenni...nem értem most miért van??

2011. jan. 18. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.A válaszoló vagyok.A barna váladék beágyazódást is jelenthet.A hőmérsékletre meg nem mindig lehet alapozni, legalábbis nekem az nem vált be.Van már valami fejlemény?
2011. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem baba volt, mert volt vérzésem is utána. Hátha majd ebben a ciklusomban ér majd a csoda...
2011. jan. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!