Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes lett...

Lehetséges, hogy terhes lett és nem csak viccelt? INFO LENT!

Figyelt kérdés
Barátnőm és én nuvaringet használunk és betartjuk a leírtakat amit írnak a használati utasításban, a héten hétfőn szeretkeztünk először és ma megviccelt hogy terhes, mert fájt a hasa, a feje, rosszul volt kicsit,a héten és megnőttek a mellei is, azonban ezek a tünetek hetek mulva alakulnak ki, azonban ez csak pár nap volt. Lehetséges hogy tényleg terhes és nem csak viccelt? Nagyon félek.
2011. jan. 15. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg nem pár nap alatt alakulnak ki.

Vicceld meg Te is, hogy rájöttél, nemi beteg vagy, aztán ha elfehéredik, megmondhatod, hogy -na, én is ezt éreztem a Te viccednél.

2011. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-..... Kérdezd meg tőle ha így aggódsz.... Szerinted itt bárki is jobban fogja tudni mint ő??
2011. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
engem az érdekel hogy a tünetek alapján lehetséges-e...mert a tünetek ráillenek a frontra is..meg a sok tanulásra is..
2011. jan. 16. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:

A front es a sok tanulas nem tudom miben befolyasolna a mellei novekedeset,ezt honnan vetted????

A tunetek terhessegre utalhatnak,bar kicsit korai lenne..

Egyebkent nincs 100%-os fogamzagatlo modszer,nekem a vedo no mondta ezt. Egyik baratnom a tabletta mellett esett teherbe,a huvelygyurut meg ennyire sem tartjak hatekonynak.

Szoval azt,hogy viccel-e vagy sem majd par het mulva megtudjatok....

2011. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hétfőn szeretkeztetek először, akkor majdnem kizárt, hogy terhes legyen. Ezek a tünetek akkor jönnek elő, ha már van elég mennyiségű hcg hormon a szervezetében.

A megfelelő időben történt szex után meg legjobb esetben is a 7. napon kezdődik a beágyazódás, és a 12. napig tart (ehhez az kell, hogy épp legyen odabent egy érett pete, és aznap oda is érjenek a hímivarsejtek, és megtermékenyítsék).

A beágyazódás előtt ilyen tünetek, ennyire nyilvánvalóan nem lehetnek.

2011. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem terhes. a terhessegi tunet az egyuttlettol leghamarabb 12 nap mulva lehet
2011. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a szeretkezés után 10 órával viccesen közöltem a családdal terhes vagyok fájt a mellem szédelegtem (egyszerüen a női megérzés ) !2010.08.18.-án született meg a kislányom Anna.
2011. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!