Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark-palástfű teáról...

A cickafark-palástfű teáról már nagyon sokat olvastam itt. Hogyan kell pontosan inni, a kettőt teakeverékként végig a ciklus alatt, vagy pedig a ciklus első felében csak a cickafarkat, a peteérés után pedig csak a palástfüvet?

Figyelt kérdés

Nekem az a gondom, hogy nagyon hosszúak a ciklusaim, 40-45 napos és így elég nehéz eltalálni, hogy mikor van a peteérésem.

Ez a teakeverék szerintetek segíthet a ciklusom normalizálásában?

A dokim azt mondta rá, hogy mivel csak szeptemberben hagytam abba a fog.gátlót, adjunk még egy kis időt, hogy helyreálljon, mert nem akar feleslegesen telitömni hormonokkal, nehogy több kárt tegyünk, mint hasznot.

Köszi a válaszokat!


2008. jan. 24. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A teakeverék szerintem rendbe hozza a dolgot. A keveréket mensi első napjától kell fogyasztani napi 2 csészével peteérésig.Utána pedig napi 2 csészével palástfűteát inni a köv. mensiig. Én egész ciklus alatt vagyis 4 hétig a teakeveréket iszom, nem külön-külön.
2008. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a cickafark palástfű kombit itt, hanem a következőt:

A ciklus első napjától málnaleél teát napi két csészével, majd a tüszőrepitől palástfű teát az esedékes mensiig. Bővebb infót a miértekről a www.babatervezok.otthona.net-en

2008. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha csak a ciklus beállítása a cél, akkor érdemes mindkettőt inni+ jó hatású még hozzá a málnalevél is. Én csak a cickafarkát és a palástfüvet ittam. Az én 44-47 napos ciklusomat a 3. hónapra beállította 30 naposra (nem feltétlen mindenkinek a 28 napos ciklus a normális- ezt orvos mondta)Ha babát szeretnél érdemes előbb a ciklust beállítani. Sok sikert neked!
2009. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!