Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen rövid a menzeszem?

Miért ilyen rövid a menzeszem?

Figyelt kérdés
Novemberben kimaradt, illetve a novemberi menzeszem késett 3 hetet, mert valami gyulladásom volt (voltam orvosnál, azt mondta semmi gáz, kaptam valami bogyót). Megjött dec 18án (3 napig tartott). Ezután próbálkoztunk babával, és január 18án teszteltem negatívat, és 22én megjött. Ez 1 napig volt normál erősségű és még egy nap alatt elmúlt. Ez mitől lehet? És mivel segítsem elő, hogy februárban összejöjjön a baba?
2009. jan. 31. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Prolaktin-szint növekedése okozhatja, és azt is, ha nem jön össze a baba. Sajnos, ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Kezelhető, és a jó hír az, hogy a nődoki fél évet adott a teherbeesésre. :-)
2009. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És gyógyszert szedsz rá?A doki adta?
2009. jan. 31. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ment azért ilyen egyszerűen. Még ott tartok, hogy hétfőre megyek endokrinológushoz, aki remélhetőleg ki is írja a kezelést. De csak múlt hétfőn kaptam meg az eredményt... Csak a nődoki, amikor elvittem neki is a laborból a papírt, mondta hogy ez nem gond (pedig kb 2x-ese a normálisnak), de ő nem írhat rá gyógyszert... a sok ide-oda járogatással telik az idő, és nagyon zavar.

Régebb örvendtem, hogy milyen jó, nem szenvedek úgy menzikor mint pár barátnőm, akiknek 7-8 napot tart. Hát nem, de gyerekem se lehet. És most így visszagondolva, bizonyára ez okozta...

2009. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem régebben 6-7 napig volt meg és nem tudom, hogy ez mitől változott meg. De akkor majd jövőhéten irány a doki.Köszi a segítséged.
2009. jan. 31. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyancsak én: nekem egyébként nyomásra jön valami a mellbimbóimból... De az nemrég kezdődött, Szilveszterkor, a rövid vérzések pedig több éve, mert a legelején, miután először megjött azért nekem is eltartott jócskán. Ja, és a másik, ilyen rövid menzeszt okozhat pl az is, hogy a méh nyálkahártyája nem vastagszik normálisan meg, és akkor ha meg is termékenyülsz, nincsen hova beágyazódni a méhfalba.

Örvendek ha segíthettem :-) és szorítok!

2009. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mellbimbódból ilyen "pattanás szerű" cucc jön? Mert az nekem is van, de nekem az régebb óta,és akkor még normálisan menstruáltam. Köszi a segítséget.
2009. jan. 31. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát hol pattanásszerű, hol átlátszóbb és folyékonyabb. Azt nem tudom, mitől függ. Azt hiszem meg is van a hiba nálad... Figyelj, ha orvoshoz mész, nehogy azt mondd neki, hogy csak december óta próbálkoztok, mondj többet és MINDENKÉPP mondd el a tejet! Egyből kiírja a vizsgálatot! És egyből kezelni kezdenek. Ne járj úgy mint én, hogy hallgattam rájuk, hogy 6 hónap még nem sok, stb. Igenis sok, főleg, hogyha utána derül ki, hogy nincs minden rendben! És utána kell kezdjed a kezelést.

Szorítok!!! Majd írd meg, mit mondott a doki!

2009. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!