Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késésről hallottam már de...

Késésről hallottam már de hogy elöbb jött meg "ha ezt menzesznek lehet nevezni" mit tegyek?

Figyelt kérdés
ciklusom 18. napján pecsételtem 2 napig véreztem utána barnás átlátszó zselé szerű folyásom volt. évek óta 5 napig tart a vérzésem, pontosan 25 napos a ciklusom, borzasztóan sokott fájni de most még az sem, cataflammal szoktam indítani amikor megjön kb4et fogysztok el most semit nem vettem be annyira nem éreztem.bimbóm nagyon érzékeny ami nem volt jellemző, semmilyen folyásom nincs tegnap óta, de a mindjárt megjön érzés az megvan. várható hogy ismét lesz vérzésem a ciklus 25.napján? nem értem mi van ilyen még nem történt velem.
2011. jan. 12. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet késői peteérés miatt pecsételtél, akkor vagy késni fog vagy ha voltál férfival teszt. ha nem peteérés akkor lehet pecsételő vérzés, minden esetre éredemes dokihoz menni. esedékes mensi elmarad teszt utána doki, ha megjön, és nincsen rendben akkor is doki.lehet még ciszta is vagy valami más
2012. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!