Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik. Két tesztet...

Két napja késik. Két tesztet csináltam, mindkettőn halvány volt a második csík. Lehet hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Két napja nem jött meg, és teszteltem is. Az elsőt aznap délután, a másikat ma reggel. Mindkettőn halvány második csík jelent meg, de csak kb. 5 perc után kezdett látszani. A papírján az volt, hogy 10 percen tűl az eredmény nem olvasható. és hogy a tesztelési idő 1-3 perc. A hasam szurkál, a derekam fáj, de egyéb jelem nincs.A hőm pedig több napja 37, ami nálam elég magasnak számít. Szerintetek örülhetek?
2008. jan. 23. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is mikor nem jött meg, egyből teszteltem, és nagyon halvány csík jelent meg, rá egy hétre már erősebb volt, sztem várjál egy pár napot, és csinálj egy ujat, de reggeli vizeletből. Az tuti kimutatja

2008. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen! (Bár ez csak az én véleményem!) Egy barátnőm is rágódott sokat a halvány csíkon. Én a tesztelésemkor tovább hagytam a vizeletben a tesztet és erős, gyors is lett a jel! Neki is ezt javasoltam és bejött. Kevés az 5 mp! A testhővel nem vagyok tisztában, de a többi nagyon bíztató! Nekem is szurkálás volt az egyik jel beágyazódás körül, pedig nem gondoltam, hogy meg lehet érezni! :)))) Egyéb jeleket szerintem még ne várj...

Drukkolok!

10 hetes kismami

2008. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a halvány csík is csík. Nekem is ilyen volt. Vagyis az első teszten erősebb volt. A másodikon halványabb. De azóta eltelt 5 hónap és lassan 2 hét.

Szerintem gratulálhatok! Csináld meg 2 nap múlva is, de szerintem felesleges! Örülj:-)

2008. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!