Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? December...

Mikor teszteljek? December 19-én volt meg utoljára a mensim.29-30 napos a ciklusom általában.

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnénk babát. félek, hogy most sem jött össze, nincs semmi tünetem:(
2011. jan. 10. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!nekem a nemvárt utáni 4.napon lett csak +++még előtte való nap is negatív lett,totál elkeseredtem,ráadásul úgy fájt a hasam,mintha megjönne.......15.-én lesz 10 hónapos:)
2011. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát leginkább a nemvárt napján, de péntek-szombatnál semmiképp sem hamarabb. Hidd el, ha ott van a baba, akkor később is ott lesz!:) A tüneteket meg hagyd a fenébe, nem mindenkinek van. Pont valamelyik nap kérdeztem róla anyut, hogy neki milyen tünetei voltak. Azt mondta,hogy semmi. De tényleg semmi, csak nem jött meg. Kb. 7 hetes volt, amikor hányt egyszer és ennyi!

Sok sikert!

2011. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat:) Remélem most már sikerült:)
2011. jan. 10. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

én a nemvárt előtti reggelen teszteltem. Nagyon hamar kijött a 2. csík.

A nemvárt reggelén szerintem nyugodtan tesztelhetsz.

Sok sikert!!! Majd írj hogy mi lett!!

2011. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt utoljára, viszont nekem 33-35 naposak. Nagyon izgatott vagyok én is, mi 3,5 éve várunk a csodára.
2011. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon szorítok neked kedves utolsó! Remélem akkor ebben a hónapban mindketten babásak leszünk:) _Majd írj;)
2011. jan. 10. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is reménykedem. Mindenképp írok majd, de min. két hét míg tesztelek, ha addig nem történik valami. :D Addig is a remény ott van ... :D
2011. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!