Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti több napos...

Mensi előtti több napos barnázás megszüntetésében segített valakinek a PreMens tabletta?

Figyelt kérdés
Sajnos a peteérés utáni napokban és aztán a mensi előtt már 3-5 nappal barnázok. Babát szeretnék és mivel a Zafír barátcserjét már nem lehet kapni, így a PreMens tablettát fogom elkezdeni szedni. Hasonló problémát segített már megszüntetni? Hány hónap szedés után?
2011. jan. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyásznak mondtad, hogy babát szeretnétek, és ilyen barnázásod van? nekem ez egy hormonproblémára utalt. egy vérvétel egyből meg is mutatta, hol a probléma.
2011. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sziasztok,nekem a második baba után kezdte ezt csinálni.Előtte nem volt ilyen.Tavaj voltam rákszürések ,de el is felejtettem mondani neki.egy vérvételből megtudják állapitani ,hogy mi a baj?
2011. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi tavaly
2011. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam, de akkor más miatt voltam és még nem akartunk babát. Túl nagy jelentőséget nem tulajdonított neki. Elküldött hormonvizsgálatra, ahol minden rendben volt. Annyi, hogy pont progeszteront nem néztek, aminek hiánya ezt okozhatja. A hőgörbéim elég jók, emelkedik a hőm szépen PÉ után (szintén progeszteron okozza elvileg), úgyhogy gondolom túl nagy baj nem lehet. Mielőtt megint elkezdenék hormonokat szedni (mert az orvos úgyis azt írna rögtön), szeretnék természetes megoldással próbálkozni. Persze, ha ez a tabletta sem hoz sikert (babát) hamarosan, újra felkeresem az orvost.


Továbbra is várnám olyanok véleményét, akik ilyen probléma miatt szedték a PreMenst.

2011. jan. 10. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem pontosan ezt a mensi előtti barnázást szüntette meg a Premens már az első hónapban.
2011. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!