Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetünk együtt védekezés nélkül?

Lehetünk együtt védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Kedden jött meg a menzim. Pénteken lejárt. Ciklusaim kb. 25-26 naposak. A férjem ma jött haza külföldről. Lehetünk együtt óvszer nélkül? (Nem akarunk babát!!!!)
2011. jan. 9. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Különben ma délben a papíron halvány barnás ragadós valami volt.
2011. jan. 9. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira nem akartok babát, akkor védekezzetek! Mert bármikor teherbe eshetsz, ez kiszámíthatatlan...több példa van rá, hogy teherbe estek olyan időszakokban amikor elvileg még nem is volt peteérés...én sem értem hogy lehetséges ilyen...de ez van.
2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a barnás ragacsos valami az utalhat most kivételesen spontán peteérésre is! Miért kockáztatnátok egy gyereket ha nem szeretnétek? Bármikor kialakulhat spontán peteérés! Én tuti nem kockáztatnék! Ha gyógyszerre nincs pénz, legalább óvszerre legyen!-és ezt nem bántásként írtam!!
2011. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a menzesz 5. napján - az elsö vérzés mentes napon voltunk együtt védekezés nélkül (nekem is 25-26 napos ciklusaim voltak) és egyböl terhes lettem, sör ikreket szültem. Igaz, hogy mi nem bántuk, hogy összejött.
2011. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2011. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Belefér neked a gyereked feldaraboltatása? Ennyit kell csak mérlegelni. Ha nem, akkor húzzatok gumit.
2011. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes. Miért nem szedsz fogamzásgátlót Akkor lehet óvszer nélkül bármikor.
2011. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!