Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-én kellett volna megjonnie,...

5-én kellett volna megjonnie, ma reggeli vizeletbol teszteltem, de negativ lett. Akkor miért nem jon meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

késik.

vag ytúl sok vizet ittál este. hat után már ne igyál.

2011. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tul sok vizet iszok nem mutatja ki a terhesseget?ilyet meg nem hallottam
2011. jan. 8. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Most leirok egy tortenetet ,ami mostanaban tortent.Az egyik baratnomnek nem jott meg,csinalt minimum 10tesztet es egyik sem mutatta ki ,hogy terhes.Idovel hanyingere is volt,meg ilyen aprobb tunetek.Vegul elment nogyogyaszhoz,aki megerositette abban ,hogy nem terhes.Azutan elment egy masikhoz,aki nem hitte el ,hogy a masik hogy nem vette eszre,hogy ott a baba a pociban.Kiderult,hogy a lany 2,5 honapos terhes.A lany a parjaval ugy dontott,hogy elvetetik,ami szerintem elitelendo.En mindenkeppen megtartottam volna.A lenyeg az,hogy itt lathato,hogy a tesztek mennyire megbizhatatlanok.:)
2011. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, még csak 3 nap telt el, ez annyira határeset az értéket illetően. Szerintem tesztelj 2 nap múlva, ha terhes vagy, akkor addigra tuti kimutatja, mert a terhességi hormon száma minden nap megkétszereződik! Tehát, szerintem a holnapot hanyagold! Sok sikert!
2011. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem most késett 9 napot, mégsem voltam terhes. nem idegeskedtél mostanában? az is befolyásol
2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Holnap írj, ha teszteltél reggeli első pisiből ;)
2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett az eredmény? Már csak azért is jó, ha leírod, mert más is tanulhat ebből, aki hasonló helyzetbe kerül :)
2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!