Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a multkori menzeszem,...

Megjött a multkori menzeszem, de már 2-3hete néha fájdalmat érzek a hasamnál és 4-5napja elég sűrűn kell pisilnem. A párommal nem védekezünk. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nődokihoz. Nem akarlak megijeszteni, de vetélés is lehetett, amit te menzesznek hittél...
2011. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, lehet egy kicsit félreértelmeztem a kérdésed. Tehát megjött normálisan a menzeszed és utána kezdted el érezni a fájdalmat? Mert akkor terhesség is lehet.
2011. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha vetélés lett volna,akkor nem éreztem volna erős fájdalmat?
2011. jan. 7. 17:50
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek várjam meg a köv.menzeszt,hogy megjön e,mert még 3hét van amíg meg nem kéne jönnie?

Már kimutatná,ha terhes lennék?

2011. jan. 7. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom Nálad mi van, de nekem is volt egy korai vetélésem, nem görcsöltem jobban az átlagosnál, pár napot késett csak, de láttam a babát...
2011. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy láttad a babát??
2011. jan. 7. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:

A menstruációm vagy barnázással, vagy rózsaszínes nyákkal szokott indulni.

Ekkor pedig egy 3-4 cm átmérőjű nyákos véres ovális-gömb alakú valami távozott belőlem (székletürítéskor). A vérzés kb. fél nappal később indult. Sosem láttam ilyet (már van két gyerekem). A dokival e-mailen értekeztem. Ő megerősítette a gyanúmat, azt mondta, ha nem görcsölök tovább, és semmi terhestünetem egyébként nincs, akkor nem kell tenni semmit, "a természet elintézte".

2011. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsanat, de off-olnom kell, korai vetelesnel milyen babat lattal volna? Esetleg embrio, de azt sem hiszem.


Kedves kerdezo, ha nem terhes, akkor csunya hugyuti fertozes, mindenkepp menj urologushoz, mert kesobb meddosegi problemakat is okozhat (nem nogyogyasz, hanem urologus)

2011. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

18: 04

Szikhóagyagot természetesen, abban a korban még úgy hívják. Számomra a fogantatástól már "baba", bocsánat, ha Te nem így látod a dolgot...

2011. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most szerintetek végezzek tesztet van esélye?
2011. jan. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!