Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangos petevezeték...

Ketteske kérdése:

Ultrahangos petevezeték átjárhatósági után ha nem hagyjuk ki ezt a hónapot, az baj?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek sikeres terhessége a vizsgálat után rögtön? A dokim azt javasolta, hogy ezt a hónapot hagyjuk ki, de utána megemlítette, hogy aki nem így tett, annak a terhességével sem volt semmi probléma. Most akkor mit tegyek? Van pozitív példa?
2011. jan. 6. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én decemberbe voltam!Nekem nem mondta a dokim,hogy hagyjuk ki azt a hónapot!Én SOK pozitív példát olvastam,de szerintem nekem meg fog jönni ma!Pedig ma vagyok a 39. napon!(ámbár nem pontosak a ciklusaim)!Én nem pozitív példa vagyok!
2011. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt, mert legalább tudom, hogy nem minden doki szerint kell kihagyni a hónapot. Köszi és azért szorítok.
2011. jan. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!