Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem élvezett belém a pasi...

Ha nem élvezett belém a pasi és nem védekeztünk, várhatok babát? Mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
18:15! Az nem az én kérdésem. Azért kérdezem, mert sokszor hallottam, és, hogy valóban így van-e?
2011. jan. 5. 18:17
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így van. Függ attól, hogy mikor csináltátok. Ha pont most van peteérésed, vagy 1-2 napon belül lesz, akkor lehet rá némi esély, ha volt spermium az előváladékában. De tényleg nagyon kevés rá az esély. Nem lehetetlen, de kevés. És hagyjuk már ezt a szállóigét, hogy az élet utat tör magának...

Ez így butaság.

2011. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne butaság?
2011. jan. 5. 18:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy kicsit. Annyian vannak ezen az oldalon, akik mondjuk egészségesek, és mégis hónapokig, esetleg évekig is várnak a babára? Ha annyira utat tör magának az élet, akkor első hónapban összejönne mindig a baba nem? Márpedig ez marhára nem így van. Vagyis valakinél igen, de a legtöbbeknél sajnos nem. A te helyzetednél meg pláne butaság. Nézd, az a lényeg végül is, hogy pont legyen peteérésed, mikor együtt vagytok. Így akár megszakítással is becsúszhat, bár lecsökkenti az esélyt.
2011. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha nem áll készen a "pasi"(brrr.......), akkor ne várd annyira a teherbeesést. Hagyd a témát! Majd ha mindketten egyformán akarjátok, inkább akkor legyen szerintem. Figyu, ez férfifüggő. Vannak párok akik sok-sok évig így védekeznek problémamentesen.

Szerintem, ha tiszteled, szereted a párod, akkor nem játszol erre..... Egyébként nem te vagy itt az első, voltak már itt az oldalon más ügyeskedők is. Volt aki még terhes vitamint, teákat is ivott.....de gondolom azóta is issza, mert a teherbeesés azért nem ilyen egyszerű. Minél jobban akarja az ember, annál kevésbé sikerül....

2011. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki 3 és fél évvel a kérdés után?
2014. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
??????????????,
2015. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2011.01-től folyamatosan?Naponta?
2015. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!