Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen fáradtságérzet lehet...

Hirtelen fáradtságérzet lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
alapvetően nem vagyok lusta természet,de az utóbbi időben ha belefogok valamibe,legyen szó takarításról,vagy a munkámról,hihetetlen rövid idő alatt kimerülök.eddig nem volt ilyen problémám...egyéb tünetek:3.napja késik,enyhe derékfájás,farkasétvágy,reggeli hőhullámok
2009. jan. 28. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet jel, persze!

Én 4 hete nem tudok csinálni semmit, amibe belekezdek, az úgy is marad...

Tesztelhetsz már holnap reggel! Drukkolok!

8 hetes kismama

2009. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
teszteltem tegnap reggel,de negatív lett :(
2009. jan. 28. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Az nem baj, abból simán lehet pozitív. Én 6 nap késésnél teszteltem, és akkor lett halványka, és tényleg, legalább 1héttel le van maradva korban a babám...

Akkor 3-4 nap múlva próbálkozz újra, de mindenképp reggel!

2009. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mostmár megvárom a hétfőt,köszi a választ
2009. jan. 28. 20:45
 5/9 A kérdező kommentje:
elmondod milyen tüneteid voltak még?
2009. jan. 28. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Éjszaka, ha hason voltam, fájtak a melleim, ez napközben is tart, de csak érintésre.

Mensi napja előtt pár nappal megszédültem néhányat, ez volt egyedül gyanús.

És a mindjárt megjön érzés is jelentkezett persze, és a 6. hétig egyfolytában eltartott.

2009. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma taszteltem egy negtívat :((((((((
2009. febr. 4. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, van akinek később emelkedik meg a hcg-je! Amíg nincs mensi, remény is van!!!!

8 hetes km.

2009. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap megjött

A "tünetek" maradtak,sőt!A melleim jobban fájnak,a párom szerint nőtek is,jött még a gyakori vizelési inger,és nem tudom van-e köze egymáshoz a kettőnek,de magasabb a vérnyomásom...

2009. febr. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!