Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitöl van? Normális igy?...

Ez mitöl van? Normális igy? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Nem értem most mi van.



[link]


2011. jan. 1. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi. Még nem volt ovulációd. Márd tovább a hődet következetesen, és ha elindul felfelé és fenn is marad, akkor az az ovu biztos jele. Ja, és legyetek együtt gyakran!
2011. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de volt 1 poz. ovu tesztem.Bár lehet hogy én néztem be,most csináltam elöször.Napok ota fáj a hasam,szurkál a jobb oldali petefészkem.nem rég hagytam abba a gyogyszert.lehet ilyen hamar már peteérésem?
2011. jan. 1. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a petesejt bent ragadt a tüszőben. Ezt a szindrómát LUF-nak hívják (luteinized unruptured follicle). A LUF mindenkivel megtörténhet ritkán, de előfordul.
2011. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mi van??mit kell tennem.??
2011. jan. 1. 11:58
 5/12 anonim ***** válasza:
szegényt ne ijesszétek már el... már lehet hogy megtörtént a tüszőrepedés , csak neked nem rögtön megy fel a hőd.. én nekem is így van, és mégis van ovum..nyugi, ha pozi volt az ovutesz nagy valószínúséggel minden ok.
2011. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
olyan megjön érzésem,fájdalmam van...mitöl??
2011. jan. 1. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt nem garancia az ovulációra. Amikor szülés után ismét elkezdtem mérni a hőmet és ovutesztelni, az első négy ciklusban a pozitív ovuteszt ellenére sem ment fel a hőm, nem lett ovulációm, csak próbálkozott a szervezetem. Van ilyen. És mivrel a fogamzásgátló tabletta azt hiteti el a petefészkeiddel, hogy terhes vagy (ezért nem lesz peteérésed), az is gyakori, hogy a tabi abbahagyása után egy ideig rendszertelen a ciklus, vagy nincs peteérés. Időbe telik, amí minden visszaáll a normális kerékvágásba.


Korai még elkettyenned. Lehet LUF is, de egyszerűen túl rövid a görbéd ahhoz, hogy bármit lehessen mondani. Légy türelemmel pár napig, és addig is legyetek együtt sűrűn, mondjuk kétnaponta!

2011. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És még hány napot érdemes türelemmel várnom???

Most csináltam ovu tesztet megnit,és poz lett.Lehet benéztem???

2011. jan. 1. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt csak egy előjel, remélem, elolvastad a tájékoztatót. Annak a hormonnak a magas szintjét jelzi, ami ki FOGJA váltani az ovulációt.


Pár nap alatt pár napt értek. Hőgörbéből mindig csak utólag lehet megállapítani, hogy volt-e ovu, és legalább négy napnyi magas hő kell hozzá, de a biztos a 12-14 napnyi magas hő.

2011. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi.És mi van azzal hogy tegnap elött poz. ovuteszt,tegnap neg.,ma megint poz.???Valamelyiket benéztem?
2011. jan. 1. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!