Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta a ciklus.hu a...

Jó helyre húzta a ciklus.hu a vonalat?

Figyelt kérdés
szerintem inkább a 15. nap lehetett a peteérésem! Nektek mi a véleményetek? Ugye nem 10.nap volt mert akkor nem is voltunk együtt! Ugye nem késtük le a PÉ-t?
2009. jan. 27. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. jan. 27. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, 15-16 nap, szerintem is
2009. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 15. nap volt, így jókor voltatok együtt!!! :)


Amúgy nekem sem jól rajzolta be a pémet, nekem egy nappal előrébb húzta most.


Hajráááá :):)

2009. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a 15-16 napon volt a peteérésed. Látom egyébként, hogy clostilt szedtél, ezért kérdezhetnék tőled? Én is úgyanígy szedtem a 3. naptól 5 napon keresztül. Ma vagyok a 13. napon, és ma megjelent reggel egy nagyobb mennyiségű nyák, olyan dugó formájú. Holnap reggel megyek Uh ellenőrzésre. Viszont a doki azt mondta, a korábbi hőgörbém alapján, hogy a 15. napon legyünk együtt előtte 4 napig szünet. Ma viszont, hogy láttam a nyákot nem vagyok benne biztos, hogy nem kellene-e már ma próbálkozni. Vasárnap voltunk együtt, és úgy gondoltam, hogy holnap is, de nem tudom, hogy miért mondta a szünetet és nem késük-e le a dolgot? Vagy azért a holnap reggeli UH-t várjam meg? Eyébként a 14. napon csökken a hőm a 15. pedig emelkedni szokott, úgy mint neked. Ma még ugyanolyan volt a hőm mint máskor. Nekem egyébként spontán is volt peteérésem.
2009. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat kicsit megnyugtattatok! Kedves utolsó válaszoló,szerintem még nem késtetek le semmiről a clostitól nekem most több nyák termelődött bizos veled is ez van. A doki szerintem azért javasolt előtte pár nap szünetet hogy minél több kiskatona termelődjön! Szerintem nyugodtan megvárhatjátok a holnapot de tegyetek úgy ahogy jónak látjátok!
2009. jan. 27. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. Én is így gondoltam, de nem voltam benne biztos, annyira nehéz ilyenkor a várakozás, mert mindíg az lebeg előttem, hogy mivan ha ma van és lekésük. No meg azt olvasom itt, hogy a nyák aznap van amkior a peteérés? Valószínű a clostitól lett több a nyák és ma még nem igazán érzem az ovu fájdalmat csak kezdem.
2009. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Nekem is volt nyákom a clostitól, és nekem a pé előtt 3 nappal jelentkezett. Nem hiszem hogy lekéstetek róla! :)

Az előtted lévő válaszoló voltam :)

2009. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, engem is megnyugtattatok! És mindegyikünknek nagyon szorítok, hogy sikerüljön!!
2009. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!