Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculut (10×napi 2), és...

Norculut (10×napi 2), és utána Closty (4 hónapig) segített vkinek? Nem jött meg, és "természetesen" nem is volt peteérésem.

Figyelt kérdés
Ezt írta fel a doki egy ultrahangos vizsgálat után. Azt is mondta, hogy vékony a nyálkahártyám. Ja október, novemberben volt egy 2 havi Closty szedésem, de nem volt utána ciszta. Említettem neki, hogy olvastam, hogy okozhat cisztát, de azt mondta, hogy mivel jól reagált a szervezetem rá, ezért most sem lesz baj. Szerintetek?
2009. jan. 27. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Closty szedése után sem jött meg?

2009. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nyilván nem orvos itt senki, hogy egyértelmű válaszokat adjon. A Clostiról is felemások a tapasztalatok, mert nyilván vannak emberek akiknek segített, de vannak akiknek ha gondot nem is okozott, de a problémájukat sem igazán oldotta meg. Nyilván az orvos véleménye a döntő. Ha rendszeresen nem jön meg, illetve hosszúak a ciklusaid, akkor nem biztos, hogy a Closti segít. Nem állítom, hogy biztos ez áll a problémád hátterében, de talán nem árt ezt megnézni.


[link]

2009. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Clostival 2 hónapig megjött (amikor szedtem), és amikor már nem kellett szednem, akkor nem jött meg.
2009. jan. 27. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!