Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus első napján kellett...

Ciklus első napján kellett jelentkeznem dokihoz, de nem jött meg. Már 10 napja késik. Csináltam tesztet, negatív. Tévedhet a teszt?

Figyelt kérdés
10 éve várunk babát, de eddig nem sikerült. Volt egy mütétem, utána jelentkezztem lombik prográmba.
2008. jan. 21. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen, van olyan, hogy valakinek a hcg szintje nem elegendő ahhoz, hogy a teszt ki tudja mutatni! Bizakodj, ez nagyon fontos,.... de ne éld annyira bele magad. (ezt tapasztalat, mert utána olyan nagyon rossz csalódni, ha mégsem...) reggelj tesztelj, az a tutti! Nagyon drukkolok!
2008. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos hibás tesztek, bár a 10 nap már hosszabb idő,tesztelj azért újra,és ha negatív nézesd meg magad,lehet a gormonok játszanak veled, azért szorítok,és kitartás!
2008. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt tévedhet és lehet, hogy később volt peteérésed. Egy másikféle tesztet próbálj ki néhány nap múlva.......
2008. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!