Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nem várt a 15. nap lesz,...

Ha a nem várt a 15. nap lesz, akkor a 14. napon már kimutatja a teszt ha babás lennék?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam,hogy a nemvárt napján (12-13.nap) képesek kimutatni a tesztek a terhességet. Gabriell tesztem vam
2010. dec. 30. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elvileg kimutatja, de ha késői peteérésed volt, akkor nem.

Ha tudod a peteérés napját, adj hozzá 14-et és az már elvileg tuti. (beágyazódás utáni 3. napon mutat eredményt a teszt, és a beágyazódás akár 10-12 nap is lehet!)

2010. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

29 napos ciklusok,16. napon volt a pé -vajon kimutatja a teszt?

Köszönöm a válaszod!

2010. dec. 30. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a nemvárt napját, akkor fogod csak látni. Van valami tüneted? :) Hőmérőzöl?
2010. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az esti pisiléseken kívül semmit nem vettem magamon észre, de ez úgy tudom,hogy nem baj.

sajnos eléggé össze vissza alszom,reggel soha nem tudok ugyan akkor felkelni,van,hogy éjszaka 3.4-kor felébredek,mert ki kell mennem... nem sikerül mindig ugyan úgy. pé után csak 1x sikerült mérni.

2010. dec. 30. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor még nincsenek igazán tünetek. Nekem is csak a cicim fájt kicsit jobban, mint mensi előtt és napokig tartott a "mindjárt megjön" érzés. Aztán nem jött meg... :) Azóta egy csodaszép 4 hónapos kisfiú lett belőle. :)


Most meg is kell gyorsan szopiztatnom :)


Várd meg a nemvárt napját, hogy ne kergess hiú ábrándokat. Nagyon rossz a negatív teszt látványa, ha az ember lánya babát szeretne.


Kívánom, hogy olyan eredmény legyen, amilyet szeretnél!!!

2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó kívánságot!

Jó babázást!!

2010. dec. 30. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Várd meg a nemvárt napját.

Drukkolok hogy "jo" hirt kapjál...

B.U.É.K.

2010. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


B.U.É.K. Mindenkinek!!

2010. dec. 31. 13:39
 9/13 A kérdező kommentje:

A 14. napon már kimutatta a teszt:)))))

Szinte azonnal kijött a 2. csík,igaz halványabb mint a controll,de jól látható:)))))

2011. jan. 3. 19:48
 10/13 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.Nagy-nagy gratula Neked.Jo kis évkezdés...
2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!