Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek szerintetek? Van...

Teszteljek szerintetek? Van értelme?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg, kicsit görcsöltem, úgyhogy vettem be gyógyszert, előtte nap kicsi rózsaszín folyásom volt. Nyálkás vér jön, 31.napra jött meg, ami nálam normálisnak mondható, ami viszont furcsa, hogy tegnap óta iszonyatosan fáj a mellem, ma a közérzetem is érdekes... Ha volt is valami, csak nem fejeződött be, legalább tudnám...
2010. dec. 30. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy ez menszi lesz. A melled nem szokott fájni menszikor? Megnyugtatásként tesztelj
2010. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek szokott fájni, nekem pl semmilyen fájdalmam sincs olyankor, csak diszkomfort érzésem, mert folyik valami, és premenstruációs tünetem sincs, lehet, hogy mázlista vagyok? szerintem tesztelj, én tuti tesztelnék :)
2010. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tesztelj és írdd meg mi lett. szorítok ha babát akarsz.


2 kisfiú anyuja

2010. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív.Mit is vártam...
2010. dec. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!