Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal már bő 1 éve...

Anita112 kérdése:

A párommal már bő 1 éve próbálunk összehozni egy pici babát de sehogy nem sikerül. Van úgy hogy rengeteget késik és ha csinálok tesztet mindig megjön, de egyébként ha késik a tünetek azok jönnek csak nem sikerül sajna hogy sikerülhetne minél előbb?

Figyelt kérdés
2008. jan. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rajta.Ha minden rendben van nálatok, akkor csináljátok 2 naponta.Misszionárius pózban vaagy hátulról.Utánna feküdj ameddig bírsz.Nem ártana orvoshoz fordulni, hogy minden rendben van e nálatok.Az 1 év hosszú idő.Sok sikert.
2008. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi is kb egy éve próbálkozunk de sajnos nem sikerült még.Kb két hete elkeztem inni a palástfű-cickafark teát állitolag jó.Sok sikert
2008. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk 11hónapra volt szükség.Elkezdtem hömérözni,és az elsö (hömérös)hónapban sikerült.Próbáld ki,ha még idáig nem próbáltad.Ne stresszeld magad rajta,mert az nagyn megnehezíti.Nálam is az vlt a gond.

Sok sikert.

40hetes kismama.

2008. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi két évig próbálkoztunk,mire összejött a kisfiunk.Nagyon görcsöltem már,hogy miért nem jön a baba,és mikor elhatároztuk,hogy orvoshoz fordulunk abban a hónapban jött össze. Nem hittem a pszihés dologban,de van benne valami,csak könnyű azt mondani,hogy ne görcsöljön az ember.Ne féljetek orvoshoz menni! Sok sikert! Egy boldog anyuka
2008. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt érdemes olvasgatnod:


[link]

2008. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat késik a mensesed, menj orvoshoz, hogy kiderítse mitől lehet. A hőmérőzés eredményedből is rengeteg minden kiderülhet, főleg az orvosnak, persze csak ha rendesen méred. Én orvost javasolnék minél előbb.

Én is itt tartok, ahol te. (-:

2008. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nem kell aggódnod. 2 év sikertelen próbálkozás után beszélnek meddőségről. Egyébként nekünk 3 év kellett. Egyik hónapban megemlítettem a dokinak, hogy nem jön a baba, 2 hónap múlva azért mentem hozzá, mert pozitív lett a tesztem. Nekem is volt, hogy akár 2-3 hetet is késett. Nyugi és türelem.

2008. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!