Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a 2 napig tartó...

Mit jelent a 2 napig tartó barna menzesz?

Figyelt kérdés
Decemberben megvolt rendesen, utána 21 napos gyógyszert szedtem még, január 11 óta nem szedem a gyógyszert, 15-én megjött de barna volt és 2 napig tartott. A férjemmel előtte, közbe és utána is voltunk együtt. Már a 10 napomon tartok azóta, és fáj az alhasam (mintha megjönne),a derekam is leszakad.
2009. jan. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem még csak most állnak helyre a hormonjaid.

De hogy rögtön megvígasztaljalak, nekem az első baba a gyógyszer abbahagyása utáni második hónapban sikerült.

A doki azt mondta, hogy ne aggódjak, ha kb egy fél évig rendszertelen lesz, ez teljesen normális. Az első mensim rendesen megjött, a másodiknál már 3 hete késett, mire kapcsoltam, hogy akár terhes is lehetek.

Most a második fél éves próbálkozás után sikerült.

Szerintem most van pé-ed, úgyhogy mindent bele!!!

2009. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. jan. 25. 13:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretkezés után barna folyásom volt, 2 napig viszketett a mellbimbóm, óránként járok pisilni, sokat alszom és sokat eszek mostanában. A gyógyszer szedés nem akartam abbahagyni, csak amilyen tüneteket produkáltam, megijedtem hogy lehet baba így gyorsan abbahagytam.
2009. jan. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!