Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec27 volt mensim első napja,2...

Edus83 kérdése:

Dec27 volt mensim első napja,28 napos ciklushoz képesz késik egy napot lehet baba? De teszt negatív!

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 27-én volt az első mens.nap és nekem is 28 naposak a ciklusaim. Én tegnap reggel teszteltem-at. Persze, hogy lehet baba. Vannak tüneteid? A hődet szoktad mérni?
2009. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,sajna megjött:((!!Soha nem mérem a hőmet,nem értem,hogy mit kell nézni és hogyan de ha esetleg tudod kérlek tájékoztass!!nagyon köszönöm!!Már nagyon szeretnénk babát,de 2 éve nem jön össze:((!!
2009. jan. 31. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Babáttervezőkotthona.hu-n olvastam én is mit hogyan kell figyelni. Olvasd el te is szerintem nagyon jó oldal. Remélem segít egy kicsit. Nekem is megjött előzőhét vasárnap. Orvosnál voltál, hogy ilyen rég nem sikerül? Mit mondtak?
2009. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!