Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb mennyi az esely arra hogy...

Kb mennyi az esely arra hogy elovaladektol teherbe essek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:11
 1/9 anonim válasza:
83%
Nem sok, de van rá esély! Nem izgulni kéne hanem védekezni :-( De szerintem nem lesz semmi bajod!
2009. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem esélyeket kell latolgatni, hanem bevenni egy eseményutánit.

Mindegy, hogy mennyi az esély, ha egyetlen hímivarsejt is célbe ér.

Lettek már páran előváladéktól terhesek.

2009. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
6.563278214387%
2009. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
Jaj mindenkit az esemény utanival traktáltok! Egy az minimális az esély rá hogy igy esen teherbe! A másik nem olcso a dolog a harmadik meg nagyon eros hormon tartalmu és ha fiatal még nem valami jo neki! SZerintem itt nem lesz semmi baj! De ha ugy érzed, hogy inkább veszel ilyen tabletát akkor tegyed, legalább biztos leszel benne, hogy nem lesz baj. Habár vegyél is, igaza van aki irta! De ne te hanem a pasi, felelotlenség volt a részérol a dolog , hogy nem védekezed, persze a toled is! Legalább tanulsz belole!
2009. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minimális esély?

Majd ezzel fogja nyugtatgatni magát két hétig?

Aztán, ha pozitív lesz a teszt, akkor upsz?

Ilyenekkel nem lehet viccelni, lazulni, elsumákolnia a dolgot.

Ha szeretnél gyereket, hajrá. De ha nem, akkor vegyél eseményutánit, hacsak nem akarsz a Teherbeesés topikba is írni.

2009. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem írta a kérdező, hogy a ciklusa hányadik napján volt védekezés nélkül a pasival, ha a menstruáció után, akkor nagyon nagyon minimális az esély, viszont ha a 14. nap után, akkor már valószínűleg van érett petesejtje, tehát kicsit nagyobb az esély a dologra, de még így is eléggé minimális, mert a spermának lendület is kell, hogy célbaérjen, és ezt úgy éri el, hogy elélvez a pasi, és kilövell belőle a sperma. Én nem vagyok szakértő, de ezt gondolom.
2009. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23-an mult el a havim ... es 24 en tortent
2009. jan. 24. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

akkor nem lesz gond, nyugi :)

tessék védekezni legközelebb :)

2009. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és az óvszert mire találták ki?!...ehh fiatalok ...
2009. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!