Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet így teherbe esnem?...

Sikerülhet így teherbe esnem? Öreg rókák véleményét várom 2. baba tervezése ügyében!

Figyelt kérdés
:-) Ciklusom átlag 25 napos, a ciklus.hu jan. 25-re (holnap-vasárnap) írja a peteérésemet, de én már tegnap este (23-án, pénteken) észleltem a tüneteket: petefészekszurka, nyúlós folyás (nem hőmérőzök, ovutesztelek). Férjemmel tegnapelőtt, tegnap voltunk együtt (22., 23.-a) és valószínű holnap is leszünk (25.-e). Ma semmi különöset nem érzek.
2009. jan. 24. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Hány % esélye van kb? Nagyon szeretnénk már a 2. babát, ez az első élesben próbálozós hónapunk a 3 hónap tabiszünet után.
2009. jan. 24. 21:10
 2/7 A kérdező kommentje:
próbálkozós, bocsi :$
2009. jan. 24. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden esélyetek megvan rá, hogy sikerül.
2009. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj, köszi, remélem tényleg! A kislányunk is hamar összejött annak idején... ;-)

A tünetek alapján előbb lehetett peteérésem?

2009. jan. 24. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, aktus után próbáld ki a gyertyaállást (én a falnak támasztottam a lábaimat néhány percig)! Nekem bejött!
2009. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. babánál nekünk is a párnapopsialá-módszer vált be, de most ennyire direktben nem szeretnénk, csak ha muszáj. :-) Ez az első hónapunk, meglátjuk, mi lesz! Köszi a választ!
2009. jan. 24. 23:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miért pontozzátok le az első válaszolót. Mert biztat??
2009. jan. 24. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!