Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességre...

Ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Már voltam terhes,de mivel nincs két egyforma terhesség,így tanácstalan vagyok. 27-e környékére nem várom. Nincs mindjárt megjön érzés,máskor már több mint egy héttel előtte görcsölgetek. Tegnap este a jobb oldalon lent nyilalgatott. Letört vagyok,és nagyon ideges,ingerült. Tudom ebbe sokan nem hisznek,de az ovu mikroszkóp 6. napja reggel páfrányos.Hőt sose mértem,így azt nem is írom,mert nincs mihez hasonlítani. Folyásom fehér krémes,de van hogy vizes. Tapasztalat cserére lenne szükségem. Amúgy nagyon szeretnénk második babát...
2010. dec. 25. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
+ ma kétszer megszédültem,és most is lent hol a jobb,hol a baloldalon belenyilal,de még a hideg is kiráz,de nem fájdalmas egyáltalán.
2010. dec. 25. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
27-ig várj, és csinálj tesztet.Ezt így nehéz megmondani. Én is ideges, letört voltam, de csak a késő mensi miatt, a tesztem pozitív is lett.
2010. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemvárt napján tesztelj.ird majd meg mi lett az eredmény
2010. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megjött,10 percel a kérdezésem után. Sajnálom. Azért köszönöm a válaszokat. Sziasztok!
2010. dec. 25. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnálom.szia
2010. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!