Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek. Van esélyem...

Segítséget kérek. Van esélyem a babára, vagy már a pozitív tesztek ellenére, biztos, hogy gond van?

Figyelt kérdés
Dec.20-án volt utoljára mensim. Jan.1-4-ig barnás folyás. 8-9-én a teszt pozitívat mutatott. 15-én és 21-én szintén pozitiv volt. Viszont közben megint barnáztam, és most, hogy meg kellett volna jönni, csak pecsételtem az is inkább sötét szinű volt. Voltam nődokinál, azt mondta nem érez és nem lát semmit, holott hcg szinem is 227 az 5 helyett. Hétfőn kell újra vérvételre mennem, azt mondta, hogy még bármi lehet. A legrosszabtól (méhen kívüli terhesség) a legjobbig, hogy minden rendben van. Úgy tudom ilyenkor már éreznie kellene, ha nem is mutat semmit az ultrahang. Van még reményem?
2009. jan. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szegénykém, ne idegeskedj!

Persze, lehet, hogy méhen kívüli a baba, de remélem nem az lesz!

2009. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Még nagyon nagyon pici terhesség , ezért nem lát a doki sok mindent. A 8 hét körül már látni lehet rendesen és szivhang is lesz. Te kb a 5. héten lehetsz.
2009. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne gondolj a legrosszabbra, csak pozitívan! A doki még nem feltétlenül érzi kézi vizsgálattal, nekem 6 hetesen nem érzett semmit, utána 2 héttel ultrahangon már láttuk ahogy vert a kis szive!Koncentrálj a pozitív tesztre az általában nem hazudik, egy két hét és megbizonyosodik a terhesség!Sok sikert hozzá!

Üdv: 21 hetes kismama

2009. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Remélem igazatok lesz és tényleg csak pici még a baba. Igyekszem a poztív gondolatokat előtérbe helyezni, csak ilyenkor nagyon nehéz, mert mindig ott a kisördög az emberben, hogy mi van ha mégsem sikerült. Ráadásul már lassan 2 éve próbálkozunk és elég stresszes, hogy nem megy minden úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2009. jan. 24. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Ha kávézacc szerű barna, az lehet méhen kívüli, nekem 2 szer volt, onnan már sajna sejtettem. A tünetek ugyan azok, de nem idegesíteni akarlak.

Lehet minden ok, csak a Te szervezeted így reagál.

Azért egy uh-ot csinálhatna jövő 7 vége fele.

2009. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy kávézacc szerű? Nekem teljesen tiszta, "csak" barna, és általában felkelés után reggel kicsit több, akkor van, hogy picit véres, du. szinte semmi,egy-egy barna pötty.
2009. jan. 25. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A színe kávézacc szerű!

Nekem olyan volt és nem sokszor jött, de nekem laparoszkópíát csináltak, mikor méhen kívül volt (elsőre), másodszor nem, de befektettek és megfigyeltek, szerencsére még ott a kórházban spontán megjött, nem kellett műteni és a hcg is csökkent. (szóval elhalt a méhen kívüli).

Amúgy ha rendesen vagy terhes akkor még nem biztos, hogy érzi a doki kézi vizsgálatnál az 5. héten.

Ilyenkor a hüvelyi uh. megbízhatóbb.

Hétfőn már úgyis többet tudsz, ne idegeskedj.

Ha meg méhen kívüli sem lesz bajod, mert időben elmentél és figyelni fognak!

Majd, írd le mi volt.

ja, azóta van egy másfél éves kislányom:-))) és egy missed ab.-om is.:-(

2009. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!