Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen segíthet, ha a closty...

Milyen segíthet, ha a closty nem vált be? Sajnos kiderült hogy a tüszőm a 11 napon csak 8mm (ez tényleg kicsi dokim szerint igen) és kaptam clostyt 6 hónapig szedtem de nem segített, közben volt HSG kiderült hogy csak a bal vezetőm átjárható.

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk ,van olyan praktika amivel lehet saját magunknak segíteni hogy jobban nagyobbra érjen a tüsző ?

Honnan tudom hogy esetleg az adott hónapban melyik oldalon érett meg?Lehet érezni?

Vagy csak meddőségi központban tudják ezt ténylegesen kezelni , vagy egyáltalán kezelhető ez a kicsi tüsző hogy nagyobb legyen vagy nem lehet babóm , mert a dokim nem mondott semmit és otthagytam most keresek másikat.


2009. jan. 24. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Irány meddőségi! Ne vacakolj tovább, aztán majd fogod a fejed évekkel később, hogy mehettél volna korábban is. Ott mindenen (99%-ban) tudnak segítseni!
2009. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Saját magadon semmiképp nem lehet segíteni h nagyobb legyen a tüsződ..Viszont a Closty mellé kaphatnál másik kiegészítő gyógyszert,amitől szép nagy tüszőid lesznek.Nekem pl. a legelső próbálkozásnál simán Clostyval nem hozott eredményt.De aztán az orvos javasolt mellé Prednisolont,mert kicsit magas a tesztoszteronom,és attól 2 gyönyörű tüszőm lett,amiből terhesség is lett.Sajnos a baba elment,mivel a Closti mellékhatása a méhnykh. elvékonyodása,nem tudott rendesen megtapadni.

Most lesz a következő stimulációm,ez már vmiféle drága injekciós kúra,még nem sokat tudok róla,azt hiszem közvetlenül FSH-t adnak majd.

Én amíg csak lehet nem mennék meddőségibe,inkább keresnék egy jó orvost,de dönts a te legjobb belátásod szerint.

11. napon a 8 mm-s tüsző valóban nagyon kicsi,nekem még a 16 osra is ezt mondta.

Az átjárhatatlan petevezeték már húzósabb ügy,még szerencse h csak az egyik problémás.

Ja,és nekem határozottan érezhető volt h melyikben van a tüsző,kifejezetten fájt is.

Sok sikert és kitartást Neked!

2009. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Nagyon szépen köszönöm a hosszú válaszod mindenre választ találtam soraidban , nagyon aranyos vagy , a closty mellé szedtem duphastont , meg medrolt de sajna nem segített , találtam egy dokit holnap megyek hozzá , talán tud valami okosat mondani , és tud segíteni rajtunk , ha nem márciusban megyünk Pécsre , de nagyon tanulságos volt a történeted , és remélem rajtunk is tudnak segíteni majd de már nem számít mibe kerül csak legyen egy babánk ... :-(

2009. jan. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!