Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5-6 napja volt peteérésem....

Kb 5-6 napja volt peteérésem. A mellem nagyon fáj, ez csak a pétől vagy lehet hogy sikerült? Szokott fájni menzi előtt, de ez most a legkisebb érintésre is iszonyú. Főleg a mellbimbóm.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még csak a pé hatása lehet, de én is kíváncsi vagyok, volt-e vkinek ilyen tünete és kiderült, hogy babás.
2009. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fáj mensi előtt. Már 2 hónapban is volt ilyen nagy fájdalmam, azt hittem, hogy ez most más és biztos baba, de sajna nem az volt. Nekem pé-től kezdve fáj mindig mensiig.
2009. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én peteérés után (ovulációs tesz használata)erősebben éreztem, hogy fáj a mellem. Sőt, egyre kezdett barnulni a rózsaszínű bimbóudvar. Hason alvó vagyok (voltam), kivitelezhetetlen lett, annyira fájtak (fájnak).

Nos én most 4 hetes kismama vagyok, de ez volt az első tünetem!


Sok sikert!

2009. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, a hasonalvás nekem is nehezen megy, csak ha kitámasztom magam a kezemmel.

Utolsó válaszoló Gratulálok!!!

2009. jan. 23. 15:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gondoltam megosztom Veletek (hátha van valaki hasonló szituban), hogy már lassan 5 hónapos lesz a kislányom!
2010. febr. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!