Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden lesz 1 hete, hogy...

Kedden lesz 1 hete, hogy késik:D Csináltam 4 tesztet. Ebből 1 halvány pozi,1. en semmilyen vonal nem jelent meg, egy negatív és egy ilyen?

Figyelt kérdés

[link]



Ez nem az enyém,ezen az oldalon találtam de az enyém is pont ilyen. Holnap megyek orvoshoz. De úgy félek, hogy reggelre mégis megjön?Szerintetek látni fog valamit a doki?28 naposak a ciklusaim.


2010. dec. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma van 1 hete, h késik én is a jövőhéten megyek dokihoz.Petezsákot már látni fog.

Jó babavárást!

2010. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszia gyors választ. De úgy félek,hogy mi van ha mégis megjön. Ti nem féltek/féltetek? Olyan rossz ez így....Holnap délután megyek amjd orvosohoz.Akkor tuti fog látni valamiut?
2010. dec. 19. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az ami a képen van, halvány, de pozitív. Ha tied is ilyen, akkor kicsit, de kezdhetsz örülni. Csak pozitívan állj a dolgokhoz. Nem fog megjönni!
2010. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az gáz, ha időn túl jelent meg? Vártam,eltelt 10 perc akkor még 1 csík se volt. Gondoltam biztos rossz a teszt. Eltettem 1-2 óra múlva előszedtem és már ugyanilyne volt, mint ez.
2010. dec. 19. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az már úgy gáz:( Holnap mikor mész dokihoz? Ha nem bírod kivárni, akkor reggel pisilj egy pohárba, szaladj el a gyógyszertárba vegyél Clearblue tesztet. Biztos nem fog tévedni. Nekem a nemvárt napon nem reggeli pisiből egyértelmű pozitív lett. Szóval ha van baba, ki fogja mutatni. Megy a drukk!
2010. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez volt tegnap. Azóta vettem még egy ugynaolyan mrkájú(Facelle) tesztet és az is mint az előző 10 perc után se jelent meg egy vonal se, sőt már 3-4 órája cisnáltam ésmég mindig üres mindkét ablak!! Nem értem! De mindenféleképp elmegyek orvoshoz, mert az se jó, ha anélkül késik, hogy lenne baba... Amúhy bizos nem csináltam rosszul a tesztet, mert már másfél éve próbálkozunk, gyakorlott vagyok:(
2010. dec. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!