Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik h teherbeesek ugy h a...

Létezik h teherbeesek ugy h a mensi után 9nappal voltam (28napos ciklus)? Volt már erre példa h vki így legyen terhes? És ugy h megszakításos módszerrel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A mensi elmúlása utáni 9. nap 28 napos ciklus esetében pontosan az ovuláció ideje, amikor a legtermékenyebb vagy. Én sajnos sehogyse esek teherbe, de biztos volt akinek sikerült így. A megszakítás nem a legbiztonságosabb védelem.
2009. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusnál a pé kb a 14 nap köré tehető.De előfordulhat spontán ovuláció bármikor.A megszakításos módszer pedig nem biztonságos.Tehát nem zárható ki 100%-ig,hogy teherbe estél. Ha késik már vegyél egy tesztet.
2009. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen az lesz, ha február 7ig nem jön meg akkor tesztelek.

És köszi a gyors válaszokat.

2009. jan. 22. 22:13
 4/5 anonim válasza:
na mi lett végül???
2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lettem terhes...
2010. júl. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!