Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nap barnázás után a fehér...

Pár nap barnázás után a fehér folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2 hete késik a havim, elég sok terhességi tünetem megvan bár néha úgy érzem, hogy csak a bebeszélem magamnak mert ha nem gondolok ezekre akkor nem is igazán érzem őket. csak amikor nagyon belemerülök a témába. pár napig barnázgattam és érzékenyebbek voltak a melleim de most ezek elmúltak és már hányingerem sincs csak a haspuffadás maradt meg. és most fehér folyásom van. lehetséges, hogy ebben a hónapban nem volt peteérésem és már a következőre készül a szervezetem? (egyébként a várt menszeszem előtt egy héttel voltunk együtt a párommal és védekeztünk is és remélem, hogy szakadt ki az óvszer vagy valami ...)
2009. jan. 22. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogy nem szakadt ki (bocsánat.)
2009. jan. 22. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján kicsi valószínűsége a terhességnek. A feltételezett fogamzás óta már bőven eltelt 10-12 nap, ezért találgatás (és aggódás) helyett egy teszttel pontot lehetne tenni a történet végére.
2009. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már teszteltem kétszer negatívat. keddre kaptam időpontot az orvosomtól de az még messze van és gondoltam talán addig megpróbálok kicsit előrébb jutni. :-) amikor teszteltem azt hittem pontot tudok tenni a végére de mivel a tünetek továbbra is fennálltak ezért egyelőre még nem tudom odatenni azt a bizonyos pontot.
2009. jan. 22. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A barnázgatás nem csak terhességre utalhat hanem egyéb problémákra is, pl hogy nem volt peteérés, felfázás...stb. Szerintem mielőbb menj orvoshoz, mert ebből nem tudjuk megmondani hogy mi bajod van. Ha terhesség akkor a doki úgyis látni fogja. De szerintem a tesztnek már kéne mutatnia. Azért kívánom hogy baba legyen.
2009. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreolvastam. Ha ovszerrel védekeztetek tuti nem vagy terhes (ha nem szakadt ki), akkor inkább felfázás vagy egyéb dolog ez a barnázás.
2009. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!