Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már terhes és mérte a...

Aki már terhes és mérte a hőjét, annak mennyi idő után esett vissza le? Vagy nem is esik le utána már? Vagy már nem mértétek.

Figyelt kérdés
múlt hónapban és most is csak 1 napot volt meg, utána semmi, még barnázás sem. Nem mértem a hőm, csak az elmúlt fél hónapban. Tudom, hogy ez így nem ad teljes képet, de előtte sokat voltam kórházba, így tudom mennyi az alaphőm. (ott minden reggel mérni kell) És azért kérdezem, mert most leesett két tizedet, de lehet-e hogy már terhes vagyok. Vagy terhesség alatt nem esik le a hő?
2009. jan. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt még egy jó darabig nem esik le a hő, úgyhogy ez szerintem nem olyan jó jel, de azért hátha. Drukkolok! :)
2009. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy esetleg előző hónapban lettem terhes. Mennyi idő alatt esik le a hő terhesen? Egy hét vagy több?
2009. jan. 22. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne a hődet mérjed,inkább csinálj tesztet,bármilyen napszakban már + kell lennie ha babás vagy...
2009. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos negatív lett, jövőhéten megyek dokihoz
2009. jan. 24. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!