Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amíg még nem derül ki, hogy...

Amíg még nem derül ki, hogy sikerült-e összehozni a babát, ti kerülitek a bulikat, alkoholt?

Figyelt kérdés
Néhány pohár borra gondolok. Árthat?
2009. jan. 22. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozni eljárok, de nem iszom, leraktam a cigit.
2009. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem ajánlott, de én már annyit csalódtam, hogy úgy vagyok vele, néha 1-2 pohár bor nem árthat, és azt mondják (lehet hülyeség) de kb a 8. hétig a baba úgysem kap belőle semmit. Tehát nem ringatom magam bele hogy van baba, így élem az életem, persze mértékkel, és odafigyeléssel! Ha meg kiderül, akkor úgysem fogsz többet inni. Van aki cigizik akár az egész terhessége alatt (ez azért elég durva szerintem) de van aki meg az elején míg nem tudja hogy mi is van, és egészséges babájuk születik. Így mértékkel szerintem a bor belefér. Azért a füstös helyeket kerüld, neked sem tesz jót!

Mihamarabbi babásodást kívánok Neked (és nekem is :)

2009. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt mondják, hogy a természet bölcsessége az, hogy az alatt a bő két hét alatt amíg nem tudsz róla, hogy terhes vagy, ilyen módon nem tudsz kárt okozni a babának. Ekkor még nem jut át az anya szervezetéből semmi a babához. Alkalmanként elfogyasztott 1-2 pohár ital nem okoz semmi kárt.
2009. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kerülöm. Próbálok mindent megtenni azért, hogy gyerek legyen. Rég próbálkozunk, de ebben a hónapban lett az, hogy mindketten azt mondtuk: nem iszunk, egészségesebben táplálkozunk. Mondjuk, a bulik megmaradtak abban a formában, amiben voltak, de nem vittük eddig sem túlzásba. Néha összeültünk barátokkal, beszélgettünk, ettünk egy pizzát vagy valamit, és ezt megtartjuk. Füstmentesek voltunk eddig is, ezután is így maradunk. Amúgy nem voltunk nagyivók eddig sem, de annyira jólesik tisztának maradni!
2009. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi epp naszuton voltunk, akkor lehetett a pici 3-4 hetes, és én megittam két bbc koktélt, mert nem tudtam, hogy babat varok. (minimalis alkoholtartalma van, de akkor is).

bar sosem voltam nagy alkoholos, alkalomadtan ittam csak keveset, es a bulizós korszakból kinőttem.

viszont infraszaunaba nem jartam mióta kikialtottuk a babaprojectet (az gyilkos lett volna az embiónak).

2009. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, egy egy pohar jo minosegu vorosbor nem art a babanak, a nodokim is javasolta.
2009. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!