Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki naponta van együtt a...

Aki naponta van együtt a párjával azért, hogy kisbabájuk legyen, annak összejött már illetve mivel magyarázza, hogy mindennap együtt vannak?

Figyelt kérdés
Mi régóta próbálkozunk, minden rendben, de 2 naponta vagyunk együtt, mert állítólag ez így elegendő, sőt még jobb is! De megfordult a fejemben, hogy PÉ környékén bevessük magunkat minden nap, van aki erre esküszik, hátha így lesz vm... Vannak tapasztalataitok?
2009. jan. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi PÉ környékén mindennap együtt voltunk és elsőre összejött!Nektek is sok sikert!
2009. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megnéztem mikor lesz az ov.legfontosabb napjai és mikor van a legnagyobb esélyem a babára és akkor minden nap próbáltam,majd 20-30 percre kispárnát tettem a csípőm alá.

Így jött össze 3 terhesség.

2 elsőre sikerült,az egyik a 2.hónapban.

2009. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk még nem jött össze (9 hónapja), de mi nem naptár szerint vagyunk együtt, hanem mindig amikor jólesik, és bizony, átlagban véve minden nap. Szerintem nem biztos, hogy az aktusok mennyiségével és frekvenciájával van baj. Nálam pl úgy néz ki, prolaktintúltermelés van, akkor viszont nem kéne ennyire kívánjam a szexet. Nem tudom mióta próbálkoztok, de ha több mint fél éve, akkor menjetek orvoshoz. S ha kell, hazudjátok, hogy régebben próbálkoztok. Sok sikert!
2009. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mi amíg naptárra pontosan voltunk együtt,ugyanúgy mint leírtad,majd PÉ-nél(egyébként is még kívánósabb vagyok akkor) naponta 4-5 napon keresztül,akkor nem jött össze baba.Majd eldöntöttük 1 év után,hogy dokihoz fordulunk,ez Karácsony előtt volt,a Karácsonyi partinkon kicsit becsíptem,és nagyon rosszak voltunk aznap éjjel apussal 2x is,aminek ikerterhesség lett a vége,de sajnos nem maradtak meg a babák.Majd mikor kilábaltam a két műtét és az elvesztésük okozta depiből,megint jött egy buli,utána szintén spiccesen rosszalkodtunk,és megint terhes lettem,azzal a kicsimmel 6 hetesen vetéltem el.Azóta semmi,ez volt 13 hónapja,3 éve próbálkozunk,mondjuk buli azóta is volt,de babás nem maradtam sajnos.

A tanácsom:Ha lehetőségetek van rá,menjetek el a PÉ-d környékén pihenni valahova,vagy tartsatok egy bulit,és rúgjatok ki és be a hámból(persze óvatosan a piával,a túlzásba vitt alkohol sem jó),és akkor próbáljátok meg,hátha sikerül.(A vetéléseimet nem azért említettem,mert ijesztgetni akartalak)Sok sikert.Melody

2009. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fél éve szinte minden nap együtt vagyunk, kivéve a mensikor, ill előtte 1 nappal és utána 2 nappal. És még nem jött össze.
2009. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a + és - tapasztalatokat!


Kedves Melody!

Érdekes a történeted!

sajnálom a babákat! Az orvosok mit mondanak arra, hogy 2* is elvetéltél? foglalkoznak vele vagy a véletlenre fogják?

2009. jan. 22. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én amikor még nem tudtam ezt az hőmérős, peteérés dolgot, első hónapban amikor akartunk babát, minden nap együtt voltunk, kivéve egy napot, pont kb. középidőben.

Aztán megjött - nem sikerült. Utána kezdtem el érdeklődni ezek iránt, hogy mikor jó,mikor kell, és a köv. hónap úgy alakult, hogy csak össz-vissz 2x (!) tudtunk együtt lenni, de az egyik nap pont peteérés napjára sikerült, és most 37 hetes vagyok :)

2009. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!