Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek az ujjazástól?

Terhes lehetek az ujjazástól?

Figyelt kérdés
A barátom megujjazott pár napja, és nem jött még meg a menszeszem és már rég meg kellett volna jönni-e. Terhes lehetek? Nem tudom mit csináljak. Szólnom kéne anyunak? Kérlek segitsetek Egy kétségbe esett 17 éves lány
2009. jan. 22. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Édeske! ha ilyen ostoba kérdéset teszel fel, akkor számolj a lehetőséggel h (jogosan) leosztanak bizonyos emberek.
2009. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17 évesen illene tudnod,hogy hogy lesz a gyerek.
2009. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
az utolsó két válaszadó legalább úgy gondolkodik, ahogy én. ennek örülök.
2009. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha előnedves volt a keze?? Olyanok irjanak akik nem osztanak, hanem meprobálnak segiteni.
2009. jan. 23. 18:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy mért kell mást kiosztani még ha buta kérdést tett fel.Segíteni kéne neki és nem kiosztani.Arra nem gondoltatok,hogy nincs felvilágosítva rendesen?Segitséget kért nem kiosztást!
2009. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kovács Pál válasza:

Egyszer már válaszoltam korábban.

Ha előnedv szó alatt a férfi péniszéből kijött Bonjour-cseppre gondolsz, és nem mosott kezet, akkor bármennyire is kicsi a valószínűsége, de előfordulhat a terhesség egy ujjazást követően. Az óvszer nélküli szeretkezés is azért veszélyes, mert az előnedvben is lehetnek már spermiumok.

Mindig alaposan mosakodjatok meg, ha bármi hasonló kényeztetést műveltetek! Kéz a minimum!

2009. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Igen, az ujjakból általában ge*i folyik...
2009. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
igen az ujjakból általában ge*i folyik...
2009. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia Kedves 1 éves lány.

Érdekes a szitu.

Elmesélnék neked valamit, ha küldesz egy e-mailt erre a címre.

des_sy_93@hotmail.com

Várom leveled. :)

17/L

2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

bocsi... :) bevan ragadva a 7-es gombom :D

*17 éves lány

2011. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!