Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajna tegnap a párom spermaviz...

Sajna tegnap a párom spermavizsgálati eredménye szerint alig mozognak a kiskatonák. Ez most már reménytelen?

Figyelt kérdés
:-(Volt köztetek olyan, aki természetes gyógymódokkal orvosolta?Tán babót vár?Nagyon elkeseredtünk...
2009. jan. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el!!! Tessék arra koncentrálni, hogy biztosan van rá mód, hogy a párod rendbe jöjjön!!

Nálunk nem vele volt a gond, de nekem erőt adott, hogy ő nem adta fel, hanem segített.

Csak azt tudom javasolni, hogy keressetek spéci meddőségi urológust, andrológust!! Ne akarjatok ilyen komoly helyzetben csak természetes gyógymóddal megoldást a problémára!!

Kitartás és na adjátok fel!!!

2009. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az első hozzászólóval egyetértve azért míg időpontot kaptok azért kérdezd meg a nőgyógyászod mivel férfiaknak is írják fel a clostilbegytet, volt olyan itt a fórumban akinek a férjének felírták. Keresd meg és kérdezd meg hogy használt-e neki.
2009. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem rokon volt 8 évig gyurtak a babára szintén ez volt a baj több milliobol 13db kiskatona volt életképes , természetesen mint sok férfi gyogyszert nem vette be !Saját maga kezdte el böngészni a vitaminokat szedte folyamatosan öket láss csodát annyi kinlodás lombik után ,spontán összejött nekik a baba most születtet 01.07én ! amiket szedett: Q10 , cink ,szelén, c-vitamin ,e-vitamin ami a legfontosabb a KITARTÁS!!!!:)))
2009. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
E vitamin,és az Aloe Vera gélre sokan esküsznek! de mindenképp doki,demmi sem reménytelen! és ami a legfontosabb csak pozitívan,ne keseredj el!
2009. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy reménytelen! De tényleg ne akarj csak természetes úton megoldást keresni! Mi is hasonló helyzetben vagyunk, mint ti, és nekünk nemsokára lesz a lombik.
2009. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az èn fèrjemnek kevès a kiskatona2-3millio a 20illiobol.:(

Nekunk clostit irt a doki!Ha èrdekel akkor irj privit!

2009. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, aranyosak vagytok.Urológus szerint ez csak prosztatamasszázzsal javítható,ráadásul párom sofőr...(Ma rendeltem fer14-et,hátha).Jövő héten kapunk beutalót a BMC.-be.
2009. jan. 22. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a Bmc?Az èn fèrjemnek is a FEr14et is ajànlotta az urologus...de egyenlore nem rendeltuk mèg meg.Most elkezdte a clostit ès kozben a Macàt is szedi..
2009. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Budai Meddőségi Centrum-János kórház.Reménykedem, hogy természetes úton sikerül a Baba
2009. jan. 23. 10:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6.válaszoló,írtam priviben.
2009. jan. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!