Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen bevált praktikátok van...

Milyen bevált praktikátok van ami segíti a teherbesést?

Figyelt kérdés
Első próbálkozásunk ebben a hónapban volt természetesen nem sikerült, de ha tudtok mondjatok pár dolgotmi az amire biztosan oda kell figyelni hogy esély legyen.
2009. jan. 22. 14:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ne keseríts el. 9 hónapja hagytam abba, de ez első 5 hónapban szinte ugyanúgy 28 napos ciklus volt, most pedig 30-32-33-39? Az eddig soha nem jelentkezett barna folyás ami tegnap de volt jelent valamit?
2009. jan. 22. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akartalak elkeseríteni. Valószínűleg korábban volt peteérésed és szerintem a következő hónapban lesz is. Azért írtam korábban hogy ez teljesen normális, mert minden egészséges nőnél ilyen előfordul. A gond akkor van ha ez rendszeres, ezt okozhatja a gyógyszer miatti felborult hormonházratásod is. A szervezet regenerálja önmagát és lehet, hogy ezért volt barna folyásod, mert a hormonjaid működnek amit korábban a fog.gátló blokkolt és erre a változásra reagál így a szervezeted. Ezért mondtam hogy mérd a hődet és ebben a ciklusban lehet hogy más lesz. Ha akarod segítek kielemezni, ezért mondtam hogy küld el. Nincsen semmi baj!!
2009. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok, akinek 11 hónapg nem volt peteérése.

AMikor 28 napra megjött neked pontosan, az még valószínű PÉ nélküli hónap volt, csak a szervezet emlékezett! Ezért volt pontos. Mióta összevissza, azóta már lehet PÉ! Ne aggódj! Én is sokat barnáztam a 12. hónapban, míg végül megjött, és vérezgettem 3 hétig!! A dokim szerint, alakultak a hormonok. Aztán január elején már nem jött meg, most vagyok 7 hetes kismama :)

2009. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hozzászóló vagyok. Pont a hétvégén voltam a DM-ben vitaminért. És ahogy nézelődtem kezembe akadt egy ami az ajánlás szerint a serkenti a petefészek működését és kifejezetten a peteéri problémák hormonmentes kezelésére szolgál. A nevére nem emlékszem, de úgy voltak a vitaminok rendezve, hogy nőknek és férfiaknak. Ha gondolod nézd majd meg.
2009. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!