Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen bevált praktikátok van...

Milyen bevált praktikátok van ami segíti a teherbesést?

Figyelt kérdés
Első próbálkozásunk ebben a hónapban volt természetesen nem sikerült, de ha tudtok mondjatok pár dolgotmi az amire biztosan oda kell figyelni hogy esély legyen.
2009. jan. 22. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Hát a legfontosabb a peteérés idejének meghatározása, mert ha nem jó időben vagytok együtt akkor hiába. A peteérés körüli napokban pedig mindent bele. Ezt megteheted ha méred a hődet, ovu teszt, nézd a nyákot és ha érzed az ovulációt akkor figyeld mikor kezd fájni. Kezdj el terhesvitamint szedni, mivel akkor van hatása ha 1 hónappal a terhesség előtt elkezded. Ezek az alapvetőek és legfontosabbak, ezután jön a gyertyaállás, gyógytea ha akarod.
2009. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
rendszertelen a mensim,most is 39 napra jött, ezért reménykedtem (előtte 33 nap. A folyás hogyan változik a ciklus alatt?
2009. jan. 22. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A folyás egyénileg változó, kivéve a nyúlos nyákot. Ez peteéréskor mindenkinél megjelenik ennek figyelése az un. Bellings módszer. Keres rá a neten és első helyen dobja ki, ott mindent leír a nyákról. Lényege, hogy peteéréskor nyúlossá válik, két új között széthúzható, teljesen olyan mint a tojás fehérje. Pisélés előtt töröld meg, nem kell felnyúlni és megjelenik a WC papíron. Ne gondolj óriási mennyiségre és hogy folyik belőled. A hődet kezd el mérni mert a 39 nap nagyon hosszú, lehet hogy nem volt peteérésed. Ettől ne ijedj meg, mert ilyen egy éven egyszer, kétszer előfordul, de ha egymást követő több hónap ilyen akkor van probléma.
2009. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen hosszú volt ez a ciklus és tegnap barnás folyásom volt ameddig soha, aztán semmit és reggel vérzés. Az utóbbi napokban már reméltem h baba van mögöttte.
2009. jan. 22. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Igen mérd a hődet, mert abból arra is tudsz következtetni hogy mikor kell megjönnie. Amikor elkezd emelkedni a hőd és utána fenn is marad, akkor az első magas hőmérsékletű naphoz adj hozzá 12-14 napot és akkor kell megjönnie, így tudod hogy mikor késik!
2009. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és amikor elkezd emelkedni a hő mindent bele, meg azért előtte lévő pár napban.
2009. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a hónap közepétől mértem a kőmet de az 36,5-36,6 között volt minden reggel.
2009. jan. 22. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Igazán akkor tudsz következtetni ha hónap elejétől méred, mert akkor látod, hogy mensi után mennyi, lehet, hogy 36 fok körül vagy alatta van és akkor jó. Mert mindenkinél más az alaphő, így jó érték csak magadhoz viszonyítva van. Ha magasabb a hónap második felében akkor jó!
2009. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bár a 39 napra megjövő mensi, igazán azt támasztja alá, hogy nem volt peteérésed, de a következő hónapban már jobban lehet a hőd alapján következtetni. Ha gondolod majd küld el nekem.
2009. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha a hő nem emelkedik, akkor nem volt peteérés.

Mikor hagytad abba a fogamzásgátlót? (ha szedted)

Mert nekem utána hiába volt 3havonta vérzésem, 11 hónapig nem volt peteérésem...

2009. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!