Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Most vagyok...

Mikor teszteljek? Most vagyok a 28 napon kb 34 napos lesz a ciklusom! Ugy izgulok! Remélem sikerült!

Figyelt kérdés
[link]
2009. jan. 22. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hááát, nem értem mi van ott. A grafikon szerint (és szerintem is) a peteérés 13 napon van, az ovulációs teszt 20-21 en-pozitív. Ha viszont 21 napon meg is termékenyültél, akkor a teszt még nem mutatja ki. Ha mégis 13 napon volt, és sikerült, akkor ki kéne mutassa.
2009. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért van ott a csik mert a ciklus.hu rosszul huzza be sajna inkább az ovutesztben hittem , meg a hö is azt mutatja utolsó alacsony höt néztem !!!!
2009. jan. 22. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jól hiszed tényleg 21. nap körül volt peteérésed, utána emelkedett a hőd és fenn is maradt. Az ovu kalkulátort nem szeretem, már többször leírtam miért. Ne tesztelj mert ha negatív csalódni fogsz és nem is biztos hogy kimutatja. Az esetek többségében csak az elmaradt mensi után mutatja ki, van akinek még később.
2009. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinted várjak még ,leo a babát tervezök otthona honlapon is 19 töl 21 napig mondta meg annyit irt még hogy szépen elkaptuk!
2009. jan. 22. 14:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm értetem , jövöhéten jelentem mi lett az eredmény!!!:)
2009. jan. 22. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert ha most negatív akkor kétségbe leszel esve és nem is biztos, hogy nincsen baba. Én több orvos véleméynét olvastam a témában is mind ugyanazt mondta, hogy akármi van ráírva igazán az elmaradt mensi után 4-5 nappal mutatja csak ki. Olvastam itt a fórumban olyat is akinek a medilab teszt téves pozítivat mutat és az szerintem sokkal rosszabb. Türelem!
2009. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sok sikert, majd írj. én is ilyen helyzetben vagyok. nálunk a 2. baba lenne, de majd kiugrok a bőrömből annyira várom a vasárnapot hogy teszteljek.

majd írj! sok sikert!

2009. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok nekem sajna megjött!!!:((((
2009. jan. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!