Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációhoz spermadonorra...

Inszeminációhoz spermadonorra lenne szükségem! Lenne valaki spermadonor?

Figyelt kérdés

Az első inszem.-hez a Krio Intézetből kaptunk donor spermát. Az inszem sikerült, de 8. héten missed AB lett a vége.

A következő inszem-nél szeretnénk ismerni a donort.


2010. dec. 17. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés, ha ismered, ha nem a spermadonort, akkor sem marad meg sajnos a baba, ha gond van vagy nem egészséges! Próbálj megnyugodni!

Itt senki nem fog jelentkezni szerintem! Nem hiszem, hogy bárki el tudná viselni, hogy van nálatok egy gyereke. De ez csak az én véleményem. Jobb az ismeretlen, hidd el!

2010. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, sikerült teherbe esned! Érdeklődnék, hogy mennyibe kerül a mesterséges megtermékenyítés donorspermával?


Köszi a választ!

2011. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NL2010 ***** válasza:
Szia, én vállalnám, lennék spermadonor ;)
2012. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!