Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nő aki észrevette,...

Van olyan nő aki észrevette, hogy elvetélt? Ha igen milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A vetélés jellemzően két féle módon történik. Az érzékelhető módját vérzés és esetleg görcsök kísérik, de elhalhat a terhesség, úgyis, hogy nincs semmilyen kísérő jelenség. (ulrahangon veszik észre, hogy nem él a terhesség)
2009. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a poz. teszt után egy héttel kezdődött a vérzés. Akor egyből tudtam, hogy baj van, egy pillanatig se jutott eszembe, hogy ezt még meg lehet menteni, tudtam, hogy itt a vége. Nem görcsöltem, nem is véreztem erősen. Mint egy sima mensi. Még csak alvadt vérdarabos se volt. Másnap reggel uh-on már üres volt a méhem!!! :((((
2009. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen vették észre,hogy elhalt(7 hetesnek megfelelő méretei voltak),de ekkor már zöldes,büdös folyásom volt.Nekem ez volt gyanus:(
2009. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen vették észre, hogy 9 hetesen elhalt, de a 13.29-es hozzászólóval ellentétben semmilyen jele sem volt, tök száraz voltam.
2009. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen vették észre, hogy üres a petezsák, egyetlen tüneten a kínzó folyamatos derékfájás volt. Azóta ha fáj a derekam mindíg az jár az eszembe, ha esteleg terhes vagyok elvetélek. Ez nagyon szőrnyű, de sajnos nem tudom elhesegetni a gondolatot, annyira megviselt.
2009. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veletek történt!Sajnos én is tudom milyen rossz mert én is elvetéltem decemberben.Igaz nem derült ki,hogy terhes voltam-e mert uh.-on nem látott semmit a doki de újjal mikor megvizsgált valami volt.Szerintem csak pár napos lehetem.Tesztek negatívak voltak.De lehet,hogy azért nem mutatta ki mert nem volt elég hcg a szervezetemben.Éreztem,hogy terhes voltam és tüneteim is voltak de mikor másnap este elkezdtem vérezni és egyre csak erősebben és alvadt vér darabkák jöttek ki és mikor pisiltem éreztem,hogy valami kijött.Valami kerek.Nem mertem megnézni de oda néztem egy pillanatra és láttam valami barna kerek valamit.Ilyen még sosem jött ki belőlem.És nagyon rosszul voltam és görcsöltem nagyon.Nagyon ki voltam.Vissza mentem a dokihoz és megvizsgált újjal és már nem talált semmit.Ebből gondoltam hogy terhes voltam.Biztos mert éreztem.Végre sikerült 3év után és ez történt velem karácsony előtt.Együtt érzek veletek!
2009. jan. 23. 06:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok a 2. hozzászóló, még annyit szeretnék, hogy akárhol olvasom ezt a derékfájást, ez nagyon durva, mert nekem is iszonyatosan fájt a derekam a beágyazódástól kezdve. Eddig aki elvetélt 70 %-ban azt irta, hogy féjt a dereka. Nekem a 3. terhességem ment el, az első kettővel nem fájt a dereka, most a 3.al iszonyatosan, nem is tudtam mire vélni. De ezt jó tudni, mert még én is akarok babát! Sajnálom ami veled is történt kérdező! De lesz még babánk biztosan.
2009. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!