Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Lehet baba a...

Mitől lehet ez? Lehet baba a dologban? Vagy valami más?Dec. 23.-án volt meg, de csak 1 napig tartott, most jan. 21.-én este megjött, de ez is csak 1 esetleg 1,5 napig (ennyire tehető össze) tartott.

Figyelt kérdés
Dec-ben meg sem éreztem, most viszont eléggé fájt már napokkal előtte a hasam. Vannak terhes tüneteim is, de mint sokan lehet én is csak bebeszélem.
2009. jan. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

csinálj egy tesztet,pár nap mulva:-)

De lehet hormonváltozás-zavar.

Ne add fel,lehet bab a dologban is:-)

2009. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jan. 16.-án csináltam utoljára (az volt a harmadik) és negatív mind. Bár én is gondoltam rá, hogy pár nap múlva csinálok. Vagy jövőhéten megyek dokihoz. (vagyis oda mindenképp)
2009. jan. 22. 12:49
 3/3 anonim válasza:
Megírnád, hogy mi lett az eredmény? Mit mondott a doki? Én is úgyanígy vagyok, az utolsó ciklusom nagyon rövid volt, és a tesz negatív.
2009. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!