Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt e már valaki úgy, hogy...

Járt e már valaki úgy, hogy semilyen tünetet nem észlelt, mégis babás volt?

Figyelt kérdés
Nekem azon kívül semmi "bajom" se nincs, hogy érzékenyebb a mellem, mint eddig volt, meg naponta többször érzem a hasam, mintha picit fájdogálna ("mindjárt megjön" érzés enyhe verziója), esténként enyhe hányinger.
2009. jan. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit, most 13 hetes vagyok és még most sem nagyon. Enyhe hányingerem az nekem is volt.
2009. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hidd el a többségünk a a megtermékenyüléstől számított 2-3 hétben semmi különös tünetet nem érzékelt. A beágyazódásig semmi nem indokol semmi tünetet. A beágyazódásból sem törvényszerű, hogy bármit is értékeljünk. Nekem az első igazi tünet 5-6 hetes terhesen jött, kellemetlenek voltak olyan illatok amiket korábban kifejezetten kellemesnek tartottam.
2009. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességnél először csak az elmaradt menszeszt vettem észre,tüneteket csak hetekkel később észleltem.
2009. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Tudjátok az a legnagyobb gondom, hogy rendes mensim nem volt csak olyan két napig tartó sötét barna valami, aztán egy nap szünet és halvány barna folt. Tesztet is úgy csináltam, hogy rögtön nem látszódott az a csík, amit szerettem volna látni és szomorúságomban nem vártam meg az öt percet, tűzbe dobtam, másikat meg most egyelőre nem csinálok. :(

2009. jan. 22. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én az első terhességemnél éreztem, hogy valami nincs rendben velem, kicsit émelyegtem, szédültem, meg persze nem jött meg. Nem vettem tesztet, mert nem gondoltam volna, hogy terhes vagyok, amúgy is ritkán menstruálok (3-4 havonta) és ha nem jól kelek gyakran émelygek. Aztán rá pár napra mégis csak vettem egy tesztet, mert már a páromat is idegesítette, hogy 4 hónapja nem jött meg. Pozitív lett, de el sem akartam hinni, ez péntek délután volt. Ilyenkor már nem fogadnak az SZTK-ban, majd hétfőn elmegyek orvoshoz gondoltam. De szombat hajnalban rettentő fájdalmakra és erős, darabos vérzésre ébredtem, először azt hittem megjött, de eszembe jutott a teszt. Szombat hajnal fél 4től vasárnap este 9-ig nagyon fájtam. De nem akartam orvoshoz menni, nagyon féltem, hogy ki kaparnak. A sógornőm nővér, őt hívtam fel, hogy segítsen mit csináljak. Azt mondta hétfő reggel irány az orvoshoz. Be is mentem, megvizsgált, akkor már csak kicsit véreztem. Elküldött vizelet vizsgálatra és UH-ra. A vizeletből kiderült, hogy tényleg terhes voltam, de elvetéltem. Az UH-n nem láttak semmit, ezért megnézték hüvelyivel is, azt mondták nem maradt bent semmi, valószínű 5-6 hetes

2009. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-6 hetes terhes lehetettem, így még csak petezsák volt, ami teljesen kiürült. Így hát nem kellett ki kaparni. Ennek nagyon örültem, viszont a vetélés nagyon megviselt, mint lelkileg mint fizikailag. :(

Most újra terhes vagyok. 15 hetes vagyok. Ebből a terhességből sem éreztem semmit az első 2 hónapban. Aztán 1-2 napig volt hányingerem, de az sem viselt meg. Nagyon féltem, hogy újból elvetélek, ezért be is fektettek a kórházba, de ott olyan rossz volt, hogy inkább saját felelősségemre hazajöttem. Most már látszik a baba UH-n is, a 13. heti vizsgálaton 7 cm volt. :) Kis vasgyúró :) A nyaki redő rendben van, a kombi teszt eredményére még várunk, de nagyon reméljük egészséges lesz a babánk :) Most sem vagyok olyan nagyon rosszul mint a többi kismama akikkel beszélgetni szoktam, nekem csak a derekam fáj, de semmi hányinger vagy étvágytalanság. Már nagyon várom a babámat! :)

Nem feltétlen igaz mindenkire, hogy megviselő a terhesség első fele és hányós, szédülős napok vannak.

Remélem a terhességem további része és ilyen szép lesz. :)

2009. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 terheségem volt, abból az első kettő babi meg is született, náluk semmilyen tünetem nem volt, csak kimaradt a mensi , az első manóval utána se lett, a másodikkal a 7. héttől émelyegtem esténként. A harmadik terhességemnél a beágyazódástól éreztem hogy baba van. A derekam majd leszakadt, hányinger, egész este rohangáltam a wc-re mindig azt hittem hogy hányni fogok. Valahogy érezte a szervezetem, hogy valami nincs rendben. És nem si volt, mert a 6 . héten elvetéltem.
2009. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a 3.és4.terhességemről tudomásom se volt.A 3.-kal megvolt a menzesem 4hónapig,utánna is vérezgettem,a 4.-be meg végig megvolt,csak nőtt a hasam és 5hónaposan kerültem orvoshoz,de nincs baja a gyerekeknek.Ez biztos valamilyen genetikai öröklődés.Sok sikert!
2009. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!