Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két halványan pozitív teszt...

Két halványan pozitív teszt mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma reggel is csináltam tesztet, más fajták, de elvben ugyanolyan érzékenységűek. Mindkettő pozitív, de elég halványan, a mai mintha halványabb is lenne. Ugye ez nem gáz? Olyan nincs, hogy pozitív, aztán mégsem, ugye? Orvosnál még nem voltam, mert ez még csak a ciklusom 30. napja. Érzékenyek a melleim és van némi hányingerem, más nincs. Vérezgetés se, hálistennek. Csak rettentő ideges vagyok, valaki légyszi nyugtasson meg. Köszi
2009. jan. 22. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent? Hát azt amit látsz :-) kisbabád lesz!!! Gratulálok. A halvány csík is csík. Nekem is így volt. Most 34 hetes vagyok.
2009. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A pozitív teszt, az pozitív teszt. :) Attól lehet halvány, hogy még kevés a hcg a vizeletedben. Én a helyedben várnék pár napot (tudom, nem könnyű) és később csinálnék még tesztet. Vagy esetleg 2 naponta reggeli első vizeletből, mert akkor a legbiztosabb. Minél előrehaladottabb a terhesség, annál erősebb lesz a csík. Sok sikert.
2009. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halvány csí is csík:)

Gratulálok!

Csak nagyon extrém esetben van olyan hogy a szervezet HCG termel terhességen ivül is ez rajta is van a tájékoztaton!

2 fajta tesztel csináltad hiába ugyan olyan érzékenységü mégis más,ezért lehet eltérés a két teszt köztt.Nálam is volt hogy az egyiknap világosabb volt mint az elötte lévő és most itt ficánkol a pocimban az én babám. Ha nincs gáz Kb 2 hét mulva mehetsz orvoshoz.

Még 1x gratulálok!:)

2009. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Tudom, hogy a halvány csík is csík, csak azon aggódtam, hogy nem erősödik. De akkor most szépen megnyugszom és 1-2 hét múlva elmegyek dokihoz :)
2009. jan. 22. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babádhoz!!!:):)

Jó egészséget nektek!

2009. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ott baba van! :)

Nálam is így volt. Egymás után 2 napon is teszteltem, és a 2. még talán halványabb is lett, mint az előző... Azóta már petezsákot láttunk! :))

7. hetes kismama

2009. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!