Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erdélyi vagyok, ma voltam...

Erdélyi vagyok, ma voltam először orvosnál amiatt hogy nem tudok terhes maradni. Nálatok is a spermogrammal kezdik? Mert engem nagyon furán kezeltek amiatt hogy a párom nem volt velem, de még csak a spermavizsgálat eredményei sem.

Figyelt kérdés
És tőlem már le is vették a vért a prolaktinvizsgálathoz (mondjuk, valószínűleg itt van a kutya elásva, ui nekem nyomásra a mellemből tejszerű valami jön úgy 3 hete.)
2009. jan. 22. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először átjárhatósági vizsgálatom volt, majd mindenféle vérvételek, hormonok, toxoplazma, mikoplazma stb., nőgyógyászati vizsg.A férjemnél szintén vérvétel, andrológiai vizsg, és spermavizsgálat. Szóval nálunk legalábbis ahova mi jártunk először a nőt vizsgálják.

Nekem is azt mondták, hogy magasabb a prolaktin szintem , és ilyenkor nincs peteérés, vagy ha mégis akkor rossz minőségű a petesejt és hiába termékenyül meg, megszakad a terhesség.

DE amikor nálam ezt megállapították már egy hete késett a mensim. Hiába mondtam a dokinak, le sem...

A dolog vége az lett, hogy már 27 hetes vagyok! :)

Sok sikert nektek, és ne aggódj, mert a prolaktin szint eltéréseit nagyon jól lehet gyógyszeresen kezelni, pár hónap, és lehet h már ott is lesz a pocidba a baba!

2009. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziiii!!!! Ma nagyon letörős voltam, de kissé vigasztalódom, amikor sorstársra akadok. És gratulálok a babádhoz! Bocs, nem jött le egész pontosan, Te is erdélyi vagy? Ha igen hol élsz? Én Marosvásárhelyen. Ha akarod, írj privit!
2009. jan. 22. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Örülök, hogy egy kicsit felvidítottalak! Köszi a gratulációt aranyos vagy. Én nem vagyok erdélyi, de nagyon szeretnék egyszer eljutni "hozzátok" , sajnos még nem volt rá lehetőségem.

A gyógyszer egyébként amit nekem felírt a doki Bromocriptin névre hallagat,(amit nem szedtem be:) valszeg neked is ezt adja majd.

Még egyszer minden jót és mielőbbi babásodást:)

2009. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!